Pradžia » » Linksmi žaidimai - One Button Bob

Linksmi žaidimai - One Button Bob 

 

Linksmi žaidimai - One Button Bob

Linksmi žaidimai - One Button Bob aprašymas:

Žaidime valdysite mažą žmogeliuką, kuris keliauja įvairiais tuneliais, kambariais ir kitomis aplinkomis, įveikinėdamas įvairias kliūtis. Kiekviename kambaryje sutiksite vis naujus išbandymus- vorus, bedugnes, spygliuotas tvoras, krentančius spyglius ir t.t. Viso to išvengti užtenka spaudyti vienintelį mygtuką. Būtent tuo šis žaidimas ir žavi, kad nereikia daug sukti galvos, mąstyti kas ir kaip vyks toliau- tiesiog spaudaliojate mygtuką ir žaidžiate žaidimą. Viršutiniame kairiajame kampe matysite skaičių, kuris žymės mygtuko paspaudimus. Tai leidžia varžytis su draugais, dėl mažesnio paspaudimų skaičiaus. Kategorija Linksmi žaidimai siūlo išbandyti tikrai linksmą ir paprastą žaidimuką, kuris užkabins visus jį išbandžiusius.

Linksmi žaidimai - One Button Bob valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas pelės kairiuoju klavišu.

Jeigu, žaisdami serijos Linksmi žaidimai, žaidimą One Button Bob patyrėte puikių nuotykių ar gerai praleidote laiką, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Linksmi žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Linksmi žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Linksmi zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Linksmi žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LINKSMI ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Linksmi žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Linksmi žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 7497   |   Balsų: 7   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai