Pradžia » » Kalėdiniai žaidimai - Elf Quilibrium

Kalėdiniai žaidimai - Elf Quilibrium
Kalėdiniai žaidimai - Elf Quilibrium (liet. Elfo Pusiausvyra)

Kalėdiniai žaidimai - Elf Quilibrium (liet. Elfo Pusiausvyra) aprašymas:

Štai ir vėl vakaras, ir vėl už lango šalta, bet su nemokami-zaidimai.lt ir kategorija Kalėdiniai žaidimai šalta nebus niekada. Tikriausiai šiltai sėdite priešais savo kompiuterį, geriate kakavą ir tuoj tuoj mėgausitės nauju žaidimu, kurį pristato Kalėdiniai žaidimai . Kitaip ir negali būti, nes kalėdos jau alsuote alsuoja: prekybos centrai puošiasi, gatvės šviečia, žmonės perka dovanas ir šypsosi vieni kitiems. Šaunu, kad nusprendėte sau šventinę nuotaiką pasikelti dar labiau ir pažaisti žaidimą Elf Quilibrium.
Visi žinome, kad elfai yra kalėdų senelio padėjėjai, todėl žaidime jūsų rolė ir bus elfas. Jis sėdės ant senelio pečių ir trauks dovanas iš krepšio, kuris teks pataikytį į vaikučių namų kaminus.
Taigi, žaidimo esmė yra valdant pelę išlaikyti pusiausvyra kol kalėdų senelis eis namų stogais. Užduotis ne iš lengvųjų, turint omeny, kad reikia nepamiršti vaikų, laukiančių dovanų, ir mėtyti jas pro kaminus vaikučiams į namus. Už kiekvieną įmesta dovanėlę gausite papildomų taškų, kurie sumuosis prie jūsų nueito kelio.
Smagi kalėdinė muzikėlė, krintančios snaigės, kalėdų senelis ir elfas- sukurs tikras kalėdas jūsų namuose, o šventės laukimas su žaidimais iš kategorijos kalėdiniai žaidimai ,praeis kaip mat.
Tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Kalėdiniai žaidimai !

 

Kalėdiniai žaidimai - Elf Quilibrium (liet. Elfo Pusiausvyra) valdymas ir pagalba: 

Valdyti šį kategorijos Kalėdiniai žaidimai žaidimą jums reikės tik pelės. Jos pagalbą išlaikysite pusiausvyrą, o DEŠINIU klavišu mesite dovaną į kaminą.
Patarimas: prieš mesdami dovaną į kaminą sulaukite, kol rodyklė taps žalia.

 

Jeigu, žaisdami serijos Kalėdiniai žaidimai , žaidimą Elfs Quilibrium, atradote kokių nors gudrybių, įmetėte daug dovanų į kaminus ar nuėjote įspūdingą kelią stogais, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Kalėdiniai žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Kalėdiniai žaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Kalėdiniai žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Kalėdiniai žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje KALĖDINIAI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Kalėdiniai žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Kalėdiniai žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija 


Balsavimas

Žiūrėta: 33660   |   Balsų: 44   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai