Pradžia » » Zaidimu kodai - Sims 2 zaidimo kodai

Zaidimu kodai - Sims 2 zaidimo kodai 

Pirmiausia, atidarykite kodų konsolę, paspaudę CTL + Shift + C vienu metu. Tada galėsite įrašyti vieną iš šių kodų:
Kaching - Gauni §1000 papildomų simolijonu.

Motherlode - Gauni §50000 papildomų simolijonu.

AutoPatch on/off - Tai leidžia automatiškai žaidime ieškoti žaidimo aplinkos (žemes sklypo).

MoveObjects on/off - Judinti (on) arba nejudinti (off) daiktus.

Aging -on/-off - Išjungia (off) arba ijungia (on) senėjimą.

StretchSkeleton (numeris) - Šis kodas padaro tavo Sims'a žemą arba aukštą (2.0 yra dvigubas dydis, 0.5 yra pusė dydžio)...

intProp maxNumOfVisitingSims 8 - Su šiuo kodu Tu gali pakviesti daugiau svečiu į savo vakarelį. Gali keisti paskutinį skaičių į didesnį arba mažesnį (kokį skaičų parašysi - tiek svečiu galėsi pasikviesti i savo vakarelį). Kodas veikia tik iki kito karto (išjungę ir vėl ijungę žaidimą šis kodas neveiks, tad jei norėsite kviesti nemaža buriį svečiu į savo vakarelį jums reikes ši kodą iš naujo rašyti), be to kodą reikia rašyti tik kaimynystėje, nes kitaip kodas nesuveiks


boolprop constrainFloorElevation [true/false] – Kai “False”, galima pakelti arba nuleisti grindis net tada, kai jau yra pastatyti daiktai, sienos ir t.t.

boolProp simShadows [true/false] – “False” panaikina Sims’o šešėlį.

boolProp displayPaths [true/false] – Kai “True”, tada gali matyti, kur tavo Sims’as eina.

boolprop lotWater [true/false] – Kai “False”, panaikinamas vanduo iš baseino.

boolprop lotTerrainPaints [true/false] – Kai “False”, galima pakeisti žemės ploto spalvą.

boolprop showFloorGrid [true/false] – rodomas arba nerodomas tinklas (“langučiai, grotos”) statymo (build) ar pirkimo (buy) mode.

boolprop objectShadows [true/false] – Kai “False”, panaikinami daiktų, objektų, esančių NE NAME, šešėliai.
boolProp guob [true/false] – Kai “False”, panaikinami daiktų, objektų, esančių NAME, šešėliai.

boolprop locktiles [true/false] – Kai “False”, galima išdėlioti plyteles, takus už savo žemės sklypo.

boolprop reflectionWithExtraViewer [true/false] – Panaikina arba nepanaikina Sims’o atspindį veidrodyje.

boolprop renderInsideObjectOnlyOnSelectedSimLevel [true/false] – Kai “True”, daiktai, objektai atsiranda tik ten, kur yra ir pasirinktas tavo Sims’as. Tame pačiame aukšte, lygyje, kurį pasirenki.

boolprop renderSelectedSimLevel [true/false] – Kai “True”, matai tik tą aplinką, tą aukštą, kuriame yra Sims’as. Kitų vietų ar kito aukšto nesimato.

Vsync on/off - Tai ijungus, pagereja pats žaidimas, bet atsiranda grafikos klaidų.

DeleteAllCharacters - Ištrinti visus Sims'us, kurie yra kaminystėje.

Terraintype desert/temperate - Tai gali veikti tarp 2 vietovių, t.y. galima pažiūreti, kas gero vykstą kaimynų namuose.

boolprop displayNeighborhoodProps [true/false] – Kai “False”, panaikinami pvz; uolos ar bokštai kaimynystėje.

boolprop displayNeighborhoodRoads [true/false] – Kai “False”, panaikinami keliai kaimynystėje.

boolprop displayNeighborhoodFlora [true/false] – Kai “False”, panaikimani augalai, medžiai kaimynystėje.

boolprop displayNeighborhoodWater [true/false] – Kai “False”, panaikinamas vanduo kaimynystėje.

boolprop displayLotImposters [true/false] – Kai “False”, panaikina kaimynystėje esančius namus, tačiau ne iš tikrųjų, o tik grafiškai.

boolprop displayNeighborhoodRoadsWithModel [true/false] – Kai “False”, panaikinami tiltai kaimynystėje.

boolprop lotTerrainLighting [true/false] – Kai “False”, žemės plotai kaimynystėje “nešvies”, kai ant jų užeisi su pelyte.
boolprop ShowLotPackageFilename [true/false] – Kai “True”, kaiminystėje, užėjus su pelyte ant namų, bus rodoma informacija.

boolprop nhoodWaterReflection [true/false] – Kaimynystėje matomas arba nematomas atspindys vandenyje.

boolProp carsOnRight [true/false] – Kai “True”, mašinos kaimynystėje važiuos tik dešiniąja kelio puse.

boolProp enablePostProcessing true/false – Turi būti “True”, kad būtų įmanomos visokios apgavystės.

Slowmotion 0-8 - Kai filmuoji žaidime, šis kodas pakeičia filmavimo greitį (0 yra normalus greitis, 8 yra lėtesnis greitis)...

Bloom (r g b x) – Sukuriamas šviesus vaizdas. Ženklai "r", "g," ir "b" yra sumaišytų spalvų stiprumo pasirinkimas (0-255), o "x" yra kiekis nuo 0 iki 255.

Expand - Padidina arba sumažina kodų dežutę.

gameVersion - Su šiuo kodu galite sužinoti kokia jūsų žaidimo versija (pirmiausia reikia įvesti Expand koda, kad galėtumėte mamatyti žaidimo informacija).

Help - Gauni pora žaidimo kodų, bet ne visus.

Exit - Uždaro kodų dezutę.


Balsavimas

Žiūrėta: 98142   |   Balsų: 975   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2015-03-25 Ar jums reikia paskolos? Ar verslo vyras ar moteris, ir jums reikia paskolą padidinti savo verslą ?? Ar jums reikia kapitalo pradėti verslą? Nepriklausomai nuo jūsų paskolos pro*myliu nemokami-zaidimai.lt *mos gali būti, čia ateina jūsų pagalbos, nes mes siūlome paskolas tiek privatiems asmenims ir įmonėms mažos ir prieinamą palūkanų norma. Susisiekite su mumis šiandien (carrenbenfirm@outlook*http://www.nemokami-zaidimai.lt* arba carrenbenfirm@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt*) gauti savo paskolą šiandien.
by carren ben
2015-03-25 Ar jums reikia teikti skubią finansinę kredito paskolą? * Labai greitas ir tiesioginis perkėlimas į jūsų banko sąskaitą * Grąžinimas prasideda praėjus aštuoniems mėnesiams po gausite pinigus banko sąskaitos * Žemas palūkanų norma 2% * Ilgalaikis grąžinimas (1-30 metų) Ilgis * Lankstus paskolų terminai ir mėnesinis mokėjimas *. Kiek laiko tai užtruks finansuoti? Pateikę paraišką paskolai gauti Galite tikėtis preliminarus atsakymas mažiau nei 24 valandas finansavimas 7296 valandas po gavimo jiems reikalingą informaciją iš jūsų. Susisiekite teisėtas ir licencijuotas pasitikėjimas įmonė, įgaliota kad finansinė parama į kitas šalis. Daugiau informacijos ir paskolos paraiškos formoje bendrą verslą, per pašto adresas: cashfirmarena@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt* SIR kosmosas DEMETER Generalinis direktorius CASHFIRM
by sir joel williams
2015-03-23 Jums nereikia skubiai paskola išspręsti savo finansinius poreikius. Mes siūlome paskolas, svyruoja nuo 5,000.00 250,000,000.00. Max, mes esame patikimas, efektyvus, greitas ir dinamiškas, be kredito patikrinimas ir yra 100% garantuotas paskolas iš užsienio per visą laikotarpį čia. Mes taip pat paskelbė paskolą eurais, svaro ir dolerio keitimo kursas visų paskolų yra 2%, jei esate suinteresuoti grįžti į mus. fredrickrichardloans@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt* su šia informacija: Jūsų vardas: Šalis: Miestas: Adresas: Būtinas pritariančių narių skaičius: Laikas: Amžius: Lytis: Pareigos: Telefono numeris: ačiū Mr.Richard
by Mr. Richard
2015-03-19 Sveiki,  Aš esu ponas Richard Fredrikas paskolos privatiems skolintojams. Tarnavimo laikas iš paskolų, tikimybė. Jums nereikia skolintis pinigų skubiai išvalyti savo skolas, ar jums reikia skolintis lėšas. Siekiant pagerinti jūsų verslo? Jums buvo atmestas Bankai ir kitos finansų įmonės. Jūs turite konsolidavimo paskolą arba hipoteką? Paieška ne daugiau, nes mes esame čia, kad visus savo finansinius rūpesčius dalykas. Prieš mes paskola iš linksmintis. Reikia finansinės paramos su *nemokami zaidimai -geriausi*oga kredito ar reikia pinigų. Norėdami sumokėti investavimo į verslą esant 2% norma išlaidas., Aš noriu naudoti tai. Vidutinis Jums pranešti, kad mes esame čia, kad padėtų. Patikimas ir nauda ir Paskolos. Taigi kviečiame susisiekti su mumis šiandien elektroniniu paštu:. fredrickrichardloans@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt* "datas skolininkų  1) Vardas, pavardė: .............................. ............... ..........  2) Šalis: .............................. ................ .............  3) Adresas: ............... ............................... ............  4) Valstybės: .............................. ................ .............. ..  5) Lytis: .............................. ................ .............. ....  6) Būsena: .............................. ................ ...  7) Pareigos: .............................. ................ .......  8) Telefono numeris: .............................. ............... ...  9) Dabartinė padėtis Vieta: .....................  10) Mėnesio pajamos: .............................. ............. ..  11) Paskolų suma, kurios reikia: .............................. .......  12) Laikotarpis .............................. ............... paskolos. ..  13) Tikslas paskolos .............................. ..............  14) Religija: .............................. ................ ..........  15) Ar jūs kada nors naudojami prieš .............................. ...  Dėkui Fredrikas, Richard.
by Mr, Richard
2015-03-18 Jamesas Oskaras Sveiki visi esu čia liudyti, kaip aš gavau mano paskolą iš James kai aš taikomas kelis kartus iš įvairių paskolų kreditoriai, kurie teigė, kad taip pat liudija, teisę į šį forumą, maniau, kad parodymus, kur tikra, o aš prašė, bet jie niekada man paskolą. Buvau reikia skubiai paskolos pradėti savo verslą, ir aš taikyti nuo įvairių paskolų skolintojų, kurie pažadėjo padėti, bet jie niekada man loan.Until mano draugas pristatyti mane į James Oskaro kuris pažadėjo man padėti ir tikrai jis padarė, kaip jis pažadėjo be vėlavimo forma. Aš niekada maniau, kad vis dar yra patikimos paskolos skolintojų, kol aš susitiko James, kuris iš tiesų padėjo su paskola ir pakeitė mano tikėjimą. I dont know jei esate bet reikia tikros ir skubiai paskola būdu, nedvejodami susisiekite su James per savo email: james.oscar3@aol*http://www.nemokami-zaidimai.lt*
by James Oscar
2015-03-18 Ar jums reikia teikti skubią finansinę kredito paskolą? * Labai greitas ir tiesioginis perkėlimas į jūsų banko sąskaitą * Grąžinimas prasideda praėjus aštuoniems mėnesiams po gausite pinigus banko sąskaitos * Žemas palūkanų norma 2% * Ilgalaikis grąžinimas (1-30 metų) Ilgis * Lankstus paskolų terminai ir mėnesinis mokėjimas *. Kiek laiko tai užtruks finansuoti? Pateikę paraišką paskolai gauti Galite tikėtis preliminarus atsakymas mažiau nei 24 valandas finansavimas 7296 valandas po gavimo jiems reikalingą informaciją iš jūsų. Susisiekite teisėtas ir licencijuotas pasitikėjimas įmonė, įgaliota kad finansinė parama į kitas šalis. Daugiau informacijos ir paskolos paraiškos formoje bendrą verslą, per pašto adresas: cashfirmarena@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt* SIR kosmosas DEMETER Generalinis direktorius CASHFIRM
by sir joel williams
2015-03-18 Ar jums reikia teikti skubią finansinę kredito paskolą? * Labai greitas ir tiesioginis perkėlimas į jūsų banko sąskaitą * Grąžinimas prasideda praėjus aštuoniems mėnesiams po gausite pinigus banko sąskaitos * Žemas palūkanų norma 2% * Ilgalaikis grąžinimas (1-30 metų) Ilgis * Lankstus paskolų terminai ir mėnesinis mokėjimas *. Kiek laiko tai užtruks finansuoti? Pateikę paraišką paskolai gauti Galite tikėtis preliminarus atsakymas mažiau nei 24 valandas finansavimas 7296 valandas po gavimo jiems reikalingą informaciją iš jūsų. Susisiekite teisėtas ir licencijuotas pasitikėjimas įmonė, įgaliota kad finansinė parama į kitas šalis. Daugiau informacijos ir paskolos paraiškos formoje bendrą verslą, per pašto adresas: cashfirmarena@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt* SIR kosmosas DEMETER Generalinis direktorius CASHFIRM
by sir joel williams
2015-03-17 AR jums reikia skubiai paskola? Labai greitas ir skubiai perkelti į jūsų banko sąskaitą Grąžinimas prasideda aštuoniems mėnesiams po to, ką jūs gaunate už savo pinigus banko sąskaitos Žemas palūkanų norma yra 2 % Ilgas grą˛inimo laikotarpis (1-30 metų), galiojimo ir * Lanksčias sąlygas, paskolos ir mėnesio įmoka kreipkitės į teisėtus ir licencijuoti paskolų bendrovė authourised finansinės pagalbos į kitas šalis. Daugiau informacijos ir paraiškos formos teiraukitės paskolų įmonės elektroniniu paštu: secureshield@outlook*http://www.nemokami-zaidimai.lt* SERAS MARKAS HELM Generalinis direktorius PATIKOS FONDO GARANTUOTOS LONDONAS
by Sir Helm
2015-03-15 Jamesas Oskaras Sveiki visi esu čia liudyti, kaip aš gavau mano paskolą iš James kai aš taikomas kelis kartus iš įvairių paskolų kreditoriai, kurie teigė, kad taip pat liudija, teisę į šį forumą, maniau, kad parodymus, kur tikra, o aš prašė, bet jie niekada man paskolą. Buvau reikia skubiai paskolos pradėti savo verslą, ir aš taikyti nuo įvairių paskolų skolintojų, kurie pažadėjo padėti, bet jie niekada man loan.Until mano draugas pristatyti mane į James Oskaro kuris pažadėjo man padėti ir tikrai jis padarė, kaip jis pažadėjo be vėlavimo forma. Aš niekada maniau, kad vis dar yra patikimos paskolos skolintojų, kol aš susitiko James, kuris iš tiesų padėjo su paskola ir pakeitė mano tikėjimą. I dont know jei esate bet reikia tikros ir skubiai paskola būdu, nedvejodami susisiekite su James per savo email: james.oscar3@aol*http://www.nemokami-zaidimai.lt*
by Jamesas Oskaras
2015-03-13 Ar verslo vyras ar moteris? Ar jums finansinių bėdų, ar Jums reikia lėšų pradėti savo verslą? Reikia mokėti paskolas savo skolą arba sumokėti savo sąskaitas ar pradėti gražią verslą? Ar turite mažos kredito balas ir jums sunku gauti kapitalo paskola iš vietos bankų / kitų finansinių institucijų? Jūs turite vieną Paskolos ar finansavimo dėl bet kokios priežasties, kaip antai: El.paštas: mariaandersonloanfirm@hotmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt* ) Asmeninė paskola, verslo plėtra, b) Verslo pradžia, Švietimas, c) skolos konsolidavimas, d) Hard Pinigai Paskolos Mes siūlome paskolą mažomis palūkanų norma 3% ir įkaitu ir ne Užtikrinimo, siūlome asmeninės paskolos, skolos konsolidavimo paskolos, rizikos kapitalas Kapitalas, verslo paskolos, švietimo paskolos, hipotekos arba paskolos dėl bet kokios priežasties. " Tačiau, mūsų metodas suteikia galimybę nurodyti, paskolos reikia sumą, taip pat trukmė galite sau tai leisti, suteikia jums realią galimybę gauti lėšų jums reikia! Susisiekite su mumis per E-mail: mariaandersonloanfirm@hotmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt*
by maria
2015-03-09 Jamesas Oskaras Sveiki visi esu čia liudyti, kaip aš gavau mano paskolą iš James kai aš taikomas kelis kartus iš įvairių paskolų kreditoriai, kurie teigė, kad taip pat liudija, teisę į šį forumą, maniau, kad parodymus, kur tikra, o aš prašė, bet jie niekada man paskolą. Buvau reikia skubiai paskolos pradėti savo verslą, ir aš taikyti nuo įvairių paskolų skolintojų, kurie pažadėjo padėti, bet jie niekada man paskolą. Iki mano draugas pristatyti mane į James Oskaro kuris pažadėjo man padėti ir tikrai jis padarė, kaip jis pažadėjo be vėlavimo forma. Aš niekada maniau, kad vis dar yra patikimos paskolos skolintojų, kol aš susitiko James, kuris iš tiesų padėjo su paskola ir pakeitė mano tikėjimą. I dont know jei esate bet reikia tikros ir skubiai paskola būdu, nedvejodami susisiekite su James per savo email: james.oscar3@aol*http://www.nemokami-zaidimai.lt*
by Jamesas Oskaras
2015-03-09 Ar jums reikia teikti skubią finansinę kredito paskolą? * Labai greitas ir tiesioginis perkėlimas į jūsų banko sąskaitą * Grąžinimas prasideda praėjus aštuoniems mėnesiams po gausite pinigus banko sąskaitos * Žemas palūkanų norma 2% * Ilgalaikis grąžinimas (1-30 metų) Ilgis * Lankstus paskolų terminai ir mėnesinis mokėjimas *. Kiek laiko tai užtruks finansuoti? Pateikę paraišką paskolai gauti Galite tikėtis preliminarus atsakymas mažiau nei 24 valandas finansavimas 7296 valandas po gavimo jiems reikalingą informaciją iš jūsų. Susisiekite teisėtas ir licencijuotas pasitikėjimas įmonė, įgaliota kad finansinė parama į kitas šalis. Daugiau informacijos ir paskolos paraiškos formoje bendrą verslą, per pašto adresas: cashfirmarena@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt* SIR kosmosas DEMETER Generalinis direktorius CASHFIRM
by sir joel williams
2015-03-09 Laba diena, Ar jums reikia paskolos verslui? ARBA ASMENS PASKOLOS? Ar ketinate skolintis paskolą? Taigi KONTAKTAI U.S. dabar jau su daugiau info. Nedvejodami perduoti JŪSŲ PRAŠYMO DABAR el.paštu (john_mclondoninvestment@hotmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt*) PASKOLOS PARAIŠKOS FORMA: Vardas, pavardė: PASKOLOS SUMA: Kontaktinis adresas: Šalis: Telefono numeris: PASKOLOS TRUKMĖ: TIKSLAS PASKOLOS: Laukiu jūsų skubiai reaguoti.
by John Mclondon
2015-03-08 Sveiki Pareiškejas Jums reikia skubios paskolos išspresti savo finansiniu pro*myliu nemokami-zaidimai.lt *mos 2% norma? Jei taip, susisiekite su mumis Šiandien mes dabar siulome 100% garantuotas kredita už kiekviena asmeni visame pasaulyje. pašto adresas: johnparkerloaninstitute@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt* PASKOLOS PARAIŠKOS FORMA: Vardas, pavarde: ......................... ...... Šalis: ...................... ................... Sate / provincija: ................ .................. Vedybinis Busena: ....................... ............. Lytis ........................................... Amžius: .......................... .............. Telefono numeriai: ...................... ............. Reikalinga suma: ....................... Pareigos: ................... Paskolos Trukme: ..................... Menesio pajamos: ....................... Tikslas paskolos: ......................... Ar jus kreipesi del paskolos prieš: ....................... Kai reikia: ....................... Asmens tapatybes kortele ...................... Kaip sužinojote apie mus ............ Jusu elektroninis paštas: ....................... Ar jus suprantate angliškai ..................... pašto adresas: johnparkerloaninstitute@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt* Tikiuosi išgirsti iš taves greiciau Dekui Geriausi atžvilgiu
by JOHN
2015-03-06 Ar jums reikia paskolą pradėti verslą? Ar jums reikia paskolą apmokėti savo sąskaitas? Šiuo metu mes siūlome paskolų studijoms, verslo paskolos, būsto paskolos, Žemės ūkio paskolų, asmeninės paskolos, auto paskolos ir tt, jei jums reikia paskolos nurodyti savo susidomėjimą, todėl mes galime atsiųsti daugiau informacijos jums. susisiekite su mumis elektroniniu paštu clamsinloan@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt*
by clamson
2015-03-05 Ar jums reikia skubiai paskolą, siekiant išspręsti savo finansinius poreikius? siūlome paskolas, svyruoja nuo 5,000.00 250,000,000.00 Max, esame patikimas, efektyvus, greitas ir dinamiškas, nėra kredito patikrinimus ir pasiūlyti 100% garantuotas užsienio paskolas per visus laikotarpius čia. Mes taip pat išduoti eurais paskolą, sterlingas ir dolerio kursas visų paskolų yra 2%, jei esate suinteresuoti grįžti į mus elektroniniu marycoleloanscompany@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt*.with ši informacija: Jūsų vardas: Šalis: Miestas: Adresas: Reikalaujamas dydis: laikas trukmė: Amžius: Lytis: Pareigos: Tel: Ačiū. Ponia Marija
by Mrs Mary
2015-03-03 Ar jums reikia teikti skubią finansinę kredito paskolą? * Labai greitas ir tiesioginis perkėlimas į jūsų banko sąskaitą * Grąžinimas prasideda praėjus aštuoniems mėnesiams po gausite pinigus banko sąskaitos * Žemas palūkanų norma 2% * Ilgalaikis grąžinimas (1-30 metų) Ilgis * Lankstus paskolų terminai ir mėnesinis mokėjimas *. Kiek laiko tai užtruks finansuoti? Pateikę paraišką paskolai gauti Galite tikėtis preliminarus atsakymas mažiau nei 24 valandas finansavimas 7296 valandas po gavimo jiems reikalingą informaciją iš jūsų. Susisiekite teisėtas ir licencijuotas pasitikėjimas įmonė, įgaliota kad finansinė parama į kitas šalis. Daugiau informacijos ir paskolos paraiškos formoje bendrą verslą, per pašto adresas: cashfirmarena@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt* SIR kosmosas DEMETER Generalinis direktorius CASHFIRM
by sir joel williams
2015-02-23 ŽinutėJums nereikia skubiai paskola išspręsti savo finansinius poreikius. Mes siūlome paskolas, svyruoja nuo 5,000.00 250,000,000.00. Max, mes esame patikimas, efektyvus, greitas ir dinamiškas, be kredito patikrinimas ir yra 100% garantuotas paskolas iš užsienio per visą laikotarpį čia. Mes taip pat paskelbė paskolą eurais, svaro ir dolerio keitimo kursas visų paskolų yra 2%, jei esate suinteresuoti grįžti į mus. fredrickrichardloans@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt* su šia informacija: Jūsų vardas: Šalis: Miestas: Adresas: Būtinas pritariančių narių skaičius: Laikas: Amžius: Lytis: Pareigos: Telefono numeris: ačiū Mr.Richard
by Mr. Richard
2015-02-22 Ar jums reikia teikti skubią finansinę kredito paskolą? * Labai greitas ir tiesioginis perkėlimas į jūsų banko sąskaitą * Grąžinimas prasideda praėjus aštuoniems mėnesiams po gausite pinigus banko sąskaitos * Žemas palūkanų norma 2% * Ilgalaikis grąžinimas (1-30 metų) Ilgis * Lankstus paskolų terminai ir mėnesinis mokėjimas *. Kiek laiko tai užtruks finansuoti? Pateikę paraišką paskolai gauti Galite tikėtis preliminarus atsakymas mažiau nei 24 valandas finansavimas 7296 valandas po gavimo jiems reikalingą informaciją iš jūsų. Susisiekite teisėtas ir licencijuotas pasitikėjimas įmonė, įgaliota kad finansinė parama į kitas šalis. Daugiau informacijos ir paskolos paraiškos formoje bendrą verslą, per pašto adresas: cashfirmarena@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt* SIR kosmosas DEMETER Generalinis direktorius CASHFIRM
by sir joel williams
2015-02-21 Laba diena, SIŪLOME privatus, komercinių ir asmeninės paskolos labai minimalus metinės palūkanų normos ne mažiau kaip 0,3% PER 1 metų iki 20 metų GRĄŽINIMO TRUKMĖ laikotarpiui suteikiama bet kurioje pasaulio dalyje. Mes suteikiame paskolas intervale nuo $ 5000 iki $ 90.000.000 JAV dolerių. MŪSŲ Paskolos gerai apdraustas maksimalus saugumas yra mūsų prioritetas. ARE YOU prarasti SLEEP naktimis kelia nerimą tai, kaip gauti teisėtu PASKOLŲ skolintojas? ARE YOU kramtymas jūsų nagai SU GREITA? VIETOJ plakimas sau, skambinkite CINDY PASKOLŲ INVESTICIJŲ DABAR, paskolos specialistai, kurie padėti sustabdyti *nemokami zaidimai -geriausi*oga kredito istorija, atrasti win-win sprendimą, kuris yra mūsų misija. SUINTERESUOTOSIOMIS asmenys turi užpildyti paraišką žemiau esančią formą. Rašykite mums SU: PAVADINIMAS: Lytis: Šalis: SUMA: TRUKMĖ: Telefono numeris: Dėkojame už jūsų BENDRADARBIAVIMO James Walker. CLIMAX finansinių paslaugų E-MAIL: info.climaxfinances@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt*
by CLIMAX OFFER
2015-02-17 Sveiki, Ar Jūs ieškote verslo paskolos, asmeninės paskolos, būsto paskolos, ir tt? Mes šiuo metu siūlo asmeninį ir verslo paskolą bet suinteresuotas asmuo bent 2% palūkanų norma 1-30 metų. Nick: Gimimo data: lytis: Šeimyninė padėtis: Adresas: miestas: Šalis: Telefonas: Paskolos suma: Nuomos trukmė: Grynosios mėnesio pajamos. Susisiekite su mumis: thomasarchieloanfirm5210@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt*
by Thomas Archie
2015-02-17 Sveiki, Ar Jūs ieškote verslo paskolos, asmeninės paskolos, būsto paskolos, ir tt? Mes šiuo metu siūlo asmeninį ir verslo paskolą bet suinteresuotas asmuo bent 2% palūkanų norma 1-30 metų. Nick: Gimimo data: lytis: Šeimyninė padėtis: Adresas: miestas: Šalis: Telefonas: Paskolos suma: Nuomos trukmė: Grynosios mėnesio pajamos. Susisiekite su mumis: thomasarchieloanfirm5210@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt*
by Thomas Archie
2015-02-15 Aš Harry Fragnad agentas visatos lentos. skolintojai yra sertifikuoti skolintojams. Ar jūs prarasti miegoti naktimis nerimą, kaip gauti teisėtą paskolos skolintojas? Ar jūs kramtymas savo nagus, nes jie kliudė ir jūs negalite mokėti? Vietoj plaka save, susisiekite su mumis dabar baigti savo naktinį Meres paskolą specialistų padėti sustabdyti *nemokami zaidimai -geriausi*ogą kredito istoriją rasti sprendimą, kuris yra mūsų misija, siūlome paskolas palūkanų normos 2%, o skaičius svyruoja nuo 3000 iki 100.000.000 į bet pasaulyje valiuta, siūlanti paskolas visiems asmenims, įmonės, verslo asociacijų ir asmeninių paskolų, asmenims ir investuotojų nekilnojamojo turto kategorijas, teikti paskolas už labai mažą kainą ir vidutinio normos, aš esu sertifikuota, registruotų ir teisėtas ir susilietus su per šiuos laiškus: harryfragnad@outlook*http://www.nemokami-zaidimai.lt*
by Harry Fragnad
2015-02-07 Pabaiga finansinių rūpesčių Mes esame paskolos akredituota kompanija. siūlome paskolą asmenims mažomis palūkanų norma 2%, mes siūlome asmeninės paskolos, verslo paskolos, būsto paskolos. nekilnojamojo turto paskola. Daugiau informacijos: susisiekite su mumis per: berryjoneslender09@yahoo*http://www.nemokami-zaidimai.lt* pasirašyta Valdymas.
by VKL
2015-02-01 Ar jums reikia paskolos? Ar norite apmokėti sąskaitas? Ar norite būti finansiškai stabilus? Viskas, ką jums reikia padaryti, tai susisiekti su mumis dėl daugiau informacijos apie tai, kaip pradėti ir gauti paskolą norite. Šis pasiūlymas yra atvira visiems, kad galės grąžinti atgal laiku. Pastaba, kad grąžinimo laikotarpis yra sutartinė ir palūkanų norma 3% tik rašykite mums. mohanmendcompany01@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt*: PASKOLOS PARAIŠKOS FORMA 1) Vardas, pavardė: 2) Lytis: 3) Paskolos suma Reikalingi :. 4) Paskolos Trukmė: 5) Šalis: 6) Namų adresas: 7) Mobili skaičius: 8) Mėnesio pajamos: 9) Pareigos: ) Padarė Kuris jus čia apie mus. Nuoširdžiausi linkėjimai.
by GREITAS PASKOLOS PASIŪLYMAI 2
2015-01-29 Sveiki, aš esu Gabriel Stanley privati paskola skolintojas, kuris suteikia gyvenimo laiko galimybių paskolas. Ar jums reikia paskolos skubiai apmokėti savo skolas ar jums reikia paskolą, siekiant pagerinti jūsų verslą? Jums buvo atmestas bankų ir kitų finansų įstaigų? Ar jums reikia konsolidavimo paskolą arba hipoteką? ieško daugiau, nes mes esame čia, kad visas savo finansines pro*myliu nemokami-zaidimai.lt *mas nustumti į praeitį. Mes skolinti asmenų, kuriems reikia finansinės paramos, kurie turi *nemokami zaidimai -geriausi*oga kredito ar reikia pinigų apmokėti sąskaitas, investuoti į verslą esant 2% norma. Noriu naudoti šią laikmeną Jums pranešti, kad mes teikiame patikimą ir gavėjo pagalbą ir bus pasirengę pasiūlyti paskolą. Taigi susisiekite su mumis šiandien elektroniniu paštu: (insuranceloanhome@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt*)
by Mr Gabriel
2015-01-29 Ieškote paskolos ?? Ar jums reikia bet kokiais tikslais paskolą? Nepriklausomai nuo jūsų pro*myliu nemokami-zaidimai.lt *mos, susijusios su paskola, gali būti, čia ateina jūsų pagalbos, nes mes siūlome pigias paskolas visiems. Mes esame sertifikuoti patikimus kredito davėjų, kurie siūlo paskolas privatiems asmenims ir įmonėms, kurie turi paskolas. Mes suteikiame paskolas labai maža ir prieinamą palūkanų norma 2%, susisiekite su mumis šiandien ir gauti pigaus El.paštas: am.credito@*nemokami zaidimai -geriausi*umail.org
by am.credito@*nemokami zaidimai -geriausi*umail.org
2015-01-29 Ieškote paskolos ?? Ar jums reikia bet kokiais tikslais paskolą? Nepriklausomai nuo jūsų pro*myliu nemokami-zaidimai.lt *mos, susijusios su paskola, gali būti, čia ateina jūsų pagalbos, nes mes siūlome pigias paskolas visiems. Mes esame sertifikuoti patikimus kredito davėjų, kurie siūlo paskolas privatiems asmenims ir įmonėms, kurie turi paskolas. Mes suteikiame paskolas labai maža ir prieinamą palūkanų norma 2%, susisiekite su mumis šiandien ir gauti pigaus El.paštas: am.credito@*nemokami zaidimai -geriausi*umail.org
by Alex Moore
2015-01-29 Ieškote paskolos ?? Ar jums reikia bet kokiais tikslais paskolą? Nepriklausomai nuo jūsų pro*myliu nemokami-zaidimai.lt *mos, susijusios su paskola, gali būti, čia ateina jūsų pagalbos, nes mes siūlome pigias paskolas visiems. Mes esame sertifikuoti patikimus kredito davėjų, kurie siūlo paskolas privatiems asmenims ir įmonėms, kurie turi paskolas. Mes suteikiame paskolas labai maža ir prieinamą palūkanų norma 2%, susisiekite su mumis šiandien ir gauti pigaus El.paštas: am.credito@*nemokami zaidimai -geriausi*umail.org
by Alex Moore
2015-01-27 Ar jums reikia paskolos skubiai apmokėti savo skolas, ar Jums reikalinga paskolą padidinti savo verslą arba būsto paskolą? Jums buvo atmestas bankų ir kitų finansų įstaigų? Aš gavau mano finansinę paramą iš Easy paskolų, jie padėjo man su didžiule suma $ 45.000 per 24 valandas po to, kai po jos nurodymus. Norėdami susisiekti su jais elektroniniu paštu šiandien: Easyloan@solution4u*http://www.nemokami-zaidimai.lt* Dėl Daugiau informacijos, susisiekite su manimi per shirleypamela10@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt*
by shirley pamela
2015-01-27 Ar jums reikia paskolos? ar reikia paskolą pradėti savo verslą, ir, jei taip, prašome susisiekti su mumis adresu: jeffersoncarsonloanfirm@hotmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt* vardas: Paskolų suma, kurios reikia: būsena: Šalis:
by loan
2015-01-23 Ar jums reikia paskolos? Ar esate verslo vyras ar moteris, ir jums reikia paskolą padidinti savo verslą ?? Ar jums reikia kapitalo pradėti verslą? Nepriklausomai nuo jūsų paskolos pro*myliu nemokami-zaidimai.lt *mos gali būti, čia ateina jūsų pagalbos, nes mes siūlome paskolas tiek privatiems asmenims ir įmonėms mažos ir prieinamą palūkanų norma. Susisiekite su mumis šiandien (carrenbenfirm@outlook*http://www.nemokami-zaidimai.lt* arba carrenbenfirm@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt*) gauti savo paskolą šiandien.
by carren ben
2015-01-21 EHIS Tomas Sveiki visi esu čia liudyti, kaip aš gavau mano paskolą iš Mr Ehis kai aš taikomas kelis kartus iš įvairių paskolų kreditoriai, kurie teigė, kad taip pat liudija, teisę į šį forumą, maniau, kad parodymus, kur tikra, o aš prašė, bet jie niekada man paskolą. Buvau reikia skubiai paskolos pradėti savo verslą, ir aš taikyti nuo įvairių paskolų skolintojų, kurie pažadėjo padėti, bet jie niekada man loan.Until mano draugas pristatyti man p Ehis Thomas kuris pažadėjo man padėti ir tikrai jis padarė, kaip jis pažadėjo be vėlavimo forma. Aš niekada maniau, kad vis dar yra patikimos paskolos skolintojų, kol aš susitiko p Ehis, kuris iš tiesų padėjo su paskola ir pakeitė mano tikėjimą. I dont know jei esate bet reikia tikros ir skubiai paskola būdu, nedvejodami susisiekite su p Ehis per savo email: ehisloancompany100@yahoo*http://www.nemokami-zaidimai.lt*
by Mr Ehis Thomas
2015-01-21 Ar jums reikia skubiai paskolą, siekiant išspręsti savo finansinius poreikius? siūlome paskolos svyruoja nuo 5,000.00euro į 250,000,000.00euro Max, esame patikimas, efektyvus, greitas ir dinamiškas, nėra kredito patikrinimus ir pasiūlyti 100% garantuotas užsienio paskolas per visus laikotarpius čia. Mes taip pat išduoti eurais paskolą, sterlingas ir dolerio kursas visų paskolų yra 2%, jei esate suinteresuoti grįžti į mus elektroniniu marycoleloanscompany@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt*.with ši informacija: Jūsų vardas: Šalis: Miestas: Adresas: Reikalinga suma: Laikas trukmė: Amžius: Lytis: Pareigos: Tel: Ačiū. Ponia Marija
by Mrs Mary
2015-01-17 LAPO yra Nigerijos mikrofinansų institucija, skirta savarankiškam darbui per mikrofinansų. Jis buvo sukurtas siekiant padėti žmonėms, kuriems reikia pagalbos įvairiose pasaulio dalis, pavyzdžiui, finansinės paramos. Taigi, jei esate finansinių sunkumų, sumaišties finansų rinkose, ir jums reikia pinigų, kad pradėti savo verslą ar jums reikia paskolą sumokėti skolą ar apmokėti sąskaitas. Susisiekite su mumis šiandien Paskolos Paraiškos forma: PAVADINIMAS: ________________________________ ADRESAS: _____________________________ Šalis: _____________________________ DARBAS: ________________________________ Reikalinga suma: _______________________ TIKSLAS PASKOLOS: _____________________ LAIKO TRUKMĖ Paskolos grąžinimo būdas: ________________ MĖNESIO PAJAMOS: ______________________ TELEFONO: ________________________________ Prašome susisiekti su mumis per E-mail: lapoloanfirmincoporated@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt* P Kamakhya Singh Vyriausioji finansininkė pareigūnas (LAPO)
by lapo loan firm
2015-01-15 Ar jums reikia skubiai paskola? ar skolos? ar jums reikia skubiai paskola perfinansuoti savo verslą?, ar jums buvo denie iš savo banko, darb ne daugiau, mūsų taikantis yra greitai, lengvai & apsaugotos paskolos dabar, nepriklausomai nuo aplinkybių. Šiandien skolintis iki $1,800 - $1,000.000! Susisiekite su mumis paskolos informacija, šį laišką: noramildred.loans@hotmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt* Pastaba: Jūs tikėsis preliminarų atsakymą ir finansavimo per 24 valandas Linkėjimai. Ponia Nora
by Ponia Nora
2015-01-14 Ar jums reikia skubiai paskola išspręsti savo finansines pro*myliu nemokami-zaidimai.lt *mas ir taip pat pradėti savo verslą ar padidinti jūsų verslo infrastruktūros? Jei taip kontaktų mums per elektroniniu paštu: greatuniversalloancompany1@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt* Paskolos pasiūlymo
by WORLD LOAN
2015-01-14 Sveiki, Tai yra informuoti plačiąją visuomenę, kad ponia Anita Paulius, privati paskola skolintojas atverti finansinę galimybę visiems reikia bet kokią finansinę pagalbą. Mes apdalinti paskolą 2% palūkanų norma privatiems asmenims, įmonėms ir bendrovėms pagal aiškias ir suprantamais terminais ir sąlyga. Susisiekite su mumis šiandien elektroniniu paštu: (gloriouspeaceloanfirm@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt*)
by anita paul
2015-01-14 Ar jums reikia paskolos? Ar norite būti finansiškai stabilus? jums reikia pinigų, kad padidinti savo verslą? Mes siūlome visas paskolų rūšių abiejų asmenų ir bendradarbiauja institucijas, siūlome įmonės paskolų, auto paskolos, verslo paskolos, skolos onsolidation paskolos ir asmeninės paskolos 2% palūkanų normos ir patogų laiką, kuris yra derybų objektas. Šis pasiūlymas yra atvira visiems, kad galės grąžinti atgal tinkamu time.Email mums dabar už savo paskolas tirpalo (mauricefinance@hotmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt*)
by Maurice Finance
2015-01-13 Sveiki, Tai yra informuoti plačiąją visuomenę, kad ponia Anita Paulius, privati paskola skolintojas atverti finansinę galimybę visiems reikia bet kokią finansinę pagalbą. Mes apdalinti paskolą 2% palūkanų norma privatiems asmenims, įmonėms ir bendrovėms pagal aiškias ir suprantamais terminais ir sąlyga. Susisiekite su mumis šiandien elektroniniu paštu: (gloriouspeaceloanfirm@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt*)
by anita paul
2015-01-12 Aš esu p. Morris Ray teisėtų ir gerbiamų paskolą skolintojui. Mes esame dinamiška kompanija finansinę paramą. Mes paskolos lėšų iš asmenims reikia finansinės pagalbos, kad *nemokami zaidimai -geriausi*oga kredito ar reikia pinigų mokėti už investicijų sąskaitų norėjau naudoti šį vidutinės jums pranešti, kad teikiame patikimą ir naudos gavėjų paramos verslui.Aš stengiamės pasiūlyti jums paskolos. Susisiekite su mumis teikti elektroniniu paštu: Morris_ray123@outlook*http://www.nemokami-zaidimai.lt*. Paslaugų lydytas įtraukti; Perfinansuoti, namų tobulinimas, investicijų paskolos, automobilių paskolos, skolos konsolidavimas, kreditas, antrą hipotekos, verslo paskolos, asmeninės paskolos, automobilių paskolos, automobilių paskolos. Prašome parašyti atgal, jei domina. Pilnas pavadinimas: Sex: šeimyninė padėtis: Adresas: šalies: Miestas: okupacijos: mėnesinės pajamos: pašto indeksas: suma: paskolos trukmė: Mobile / telefonas kalbėti anglų: aš laukiu išgirsti iš jūsų gerai. P. Morris Ray
by Morris Ray
2015-01-12 Sveiki, Tai yra informuoti plačiąją visuomenę, kad ponia Morgan Dorcas, privati paskola skolintojas atverti finansinę galimybę visiems reikia bet kokią finansinę pagalbą. Mes apdalinti paskolą 2% palūkanų norma privatiems asmenims, įmonėms ir bendrovėms pagal aiškias ir suprantamais terminais ir sąlyga. Susisiekite su mumis šiandien elektroniniu paštu: believersloanfirm@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt*
by morgan
2015-01-11 Sveiki, Tai yra informuoti plačiąją visuomenę, kad ponia Mabel Nasiru, privati paskola skolintojas atverti finansinę galimybę visiems reikia bet kokią finansinę pagalbą. Mes apdalinti paskola 2% palūkanų norma privatiems asmenims, įmonėms ir bendrovėms pagal aiškią ir suprantamais terminais ir sąlygomis. Susisiekite su mumis šiandien elektroniniu paštu: (redeemersloanfirm@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt*)
by mabel
2015-01-06 Mes krikščionių organizacija sudaryta siekiant padėti žmonėms poreikius ir padeda, pavyzdžiui, finansų help.So jei jūs einate per finansinių sunkumų arba esate kokiame nors finansų netvarka, ir jums reikia lėšų pradėti savo verslą, ar jums reikia paskolą apmokėti savo skolą arba sumokėti savo sąskaitas, pradėti gražią verslą, ar jūs surasti sunku gauti kapitalo paskola iš vietos bankų, susisiekite su mumis šiandien per pašto adresas: standardcharterloans@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt* Taigi neleiskite jų galimybę perduoti Jums. Prašome tai yra rimtų pažiūrų ir Dievas bijo žmonių. PARAIŠKOS FORMA Vardas: ----------------------- Adresas: -------------------- Šalis: -------------------- Pareigos: ----------------- Paskolos suma: ---------------- Tikslas Paskolos grąžinimo būdas: ------------ Paskolos Trukmė: -------------- Mėnesio pajamos: ------------- Telefono numeris :: -------------- TRUKMĖ: ------------------- Prašome grįžti į mus per mūsų elektroninio pašto adresą Paštas: standardcharterloans@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt* AČIŪ
by REV WILLIAM
2015-01-05 Ar jums reikia paskolos? Ar esate verslo vyras ar moteris, ir jums reikia paskolą padidinti savo verslą ?? Ar jums reikia kapitalo pradėti verslą? Nepriklausomai nuo jūsų paskolos pro*myliu nemokami-zaidimai.lt *mos gali būti, čia ateina jūsų pagalbos, nes mes siūlome paskolas tiek privatiems asmenims ir įmonėms mažos ir prieinamą palūkanų norma. Susisiekite su mumis šiandien (carrenbenfirm@outlook*http://www.nemokami-zaidimai.lt* arba carrenbenfirm@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt*) gauti savo paskolą šiandien.
by carren ben
2015-01-05 Sveiki, Tai yra informuoti plačiąją visuomenę, kad Lady MERIT viltis, privati paskola skolintojas atidarė finansinę galimybę visiems, kam reikia bet kokios finansinės pagalbos. Mes suteikiame paskolą 2% palūkanų norma privatiems asmenims, įmonėms ir bendrovėms pagal aiškią ir suprantamais terminais ir sąlygomis. Susisiekite su mumis šiandien elektroniniu paštu: (merithope6@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt*]
by merit hope
2015-01-03 Ar jums reikia skubiai paskolą? * Labai greitai ir skubus pervedimas į jūsų banko sąskaitą * Grąžinimas prasideda praėjus aštuoniems mėnesiams po gausite į pinigus savo banko sąskaitos * Žemas palūkanų norma 2% * Ilgalaikis grąžinimas (1-30 metų) trukmė * Lankstus paskolų terminai ir mėnesinis mokėjimas *. Kiek laiko tai užtruks finansuoti? Pateikę paraišką paskolai gauti, galite tikėtis, kad preliminaraus atsakymo mažiau nei 24 valandas ir finansavimas per 7296 valandų, gavusi informaciją, turime iš jūsų. Susisiekite teisėtas ir licencijuotas paskola įmonė, įgaliota kad finansinė pagalba kitose šalyse. Norėdami gauti daugiau informacijos ir paskolos paraiškos formą su dabar per pašto adresas: cashfirmarena@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt* SIR kosmosas DEMETER generalinis direktorius CASHFIRMARENA firma LONDON
by Sir joel williams
2015-01-02 labas Ten yra paskola, pritaikytą jūsų poreikiams. Norite įsigyti naują automobilį, siūlome jums kelionę, pirkti nekilnojamąjį turtą, dirbti namuose ar tiesiog nagrinėjami Neapibrėžtumai, kurie gali kilti bet kuriuo metu, aš jums pasiūlyti geriausius paskolų pasiūlymus. Tada visi žmonės skubiai reikalingi galite susisiekti su manimi (jeromevalls@yahoo.fr). Rimtas žingsnis susilaikyti. geriausi linkėjimai Jérôme
by Jérome
2014-12-21 Ar jums reikia skubiai paskolą? * Labai greitai ir skubus pervedimas į jūsų banko sąskaitą * Grąžinimas prasideda praėjus aštuoniems mėnesiams po gausite į pinigus savo banko sąskaitos * Žemas palūkanų norma 2% * Ilgalaikis grąžinimas (1-30 metų) trukmė * Lankstus paskolų terminai ir mėnesinis mokėjimas *. Kiek laiko tai užtruks finansuoti? Pateikę paraišką paskolai gauti, galite tikėtis, kad preliminaraus atsakymo mažiau nei 24 valandas ir finansavimas per 7296 valandų, gavusi informaciją, turime iš jūsų. Susisiekite teisėtas ir licencijuotas paskola įmonė, įgaliota kad finansinė pagalba kitose šalyse. Norėdami gauti daugiau informacijos ir paskolos paraiškos formą su dabar per pašto adresas: cashfirmarena@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt* SIR kosmosas DEMETER generalinis direktorius CASHFIRMARENA firma LONDON
by Sir joel williams
2014-12-21 Ar jums reikia skubiai paskolą? * Labai greitai ir skubus pervedimas į jūsų banko sąskaitą * Grąžinimas prasideda praėjus aštuoniems mėnesiams po gausite į pinigus savo banko sąskaitos * Žemas palūkanų norma 2% * Ilgalaikis grąžinimas (1-30 metų) trukmė * Lankstus paskolų terminai ir mėnesinis mokėjimas *. Kiek laiko tai užtruks finansuoti? Pateikę paraišką paskolai gauti, galite tikėtis, kad preliminaraus atsakymo mažiau nei 24 valandas ir finansavimas per 7296 valandų, gavusi informaciją, turime iš jūsų. Susisiekite teisėtas ir licencijuotas paskola įmonė, įgaliota kad finansinė pagalba kitose šalyse. Norėdami gauti daugiau informacijos ir paskolos paraiškos formą su dabar per pašto adresas: cashfirmarena@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt* SIR kosmosas DEMETER generalinis direktorius CASHFIRMARENA firma LONDON
by Sir joel williams
2014-12-18 Ar jums reikia paskolos? Ar esate verslo vyras ar moteris, ir jums reikia paskolą padidinti savo verslą ?? Ar jums reikia kapitalo pradėti verslą? Nepriklausomai nuo jūsų paskolos pro*myliu nemokami-zaidimai.lt *mos gali būti, čia ateina jūsų pagalbos, nes mes siūlome paskolas tiek privatiems asmenims ir įmonėms mažos ir prieinamą palūkanų norma. Susisiekite su mumis šiandien (carrenbenfirm@outlook*http://www.nemokami-zaidimai.lt*) gauti savo paskolą šiandien.
by carren ben
2014-12-18 Sveiki, Tai yra informuoti plačiąją visuomenę, kad ponia Morgan Dorcas, privati paskola skolintojas atverti finansinę galimybę visiems reikia bet kokią finansinę pagalbą. Mes apdalinti paskolą 2% palūkanų norma privatiems asmenims, įmonėms ir bendrovėms pagal aiškias ir suprantamais terminais ir sąlyga. Susisiekite su mumis šiandien elektroniniu paštu: believersloanfirm@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt*
by morgan
2014-12-16 Dėmesio! Jei jums reikia paskolos iš geriausių firma, gera palūkanų normos ir darbo sąlygas, tada patartina susisiekti su mumis, teikiame kokybiškas paslaugas, kad padės jums patenkinti. el. paštas: Rashideabdulahiloanfirmhelp@hotmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt* mes padaryti visų rūšių paskolos – geras paslaugas, susisiekite su mumis elektroniniu paštu: Rashideabdulahiloanfirmhelp@hotmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt*
by Mr.Rashide
2014-12-16 Esu MR LARRY BUKNOR, teisėtas, išbandytas ir patikimas, taip pat gerbiamų pinigų skolintojas. Mes esame kompanija su finansinės paramos. Mes paskolų fondus dėmesį į asmenų, įmonių, kuriems reikia finansinės paramos, kurie turi gerą kredito ar reikia pinigų apmokėti sąskaitas, investuoti į verslą. Noriu naudoti šią laikmeną Jums pranešti, kad mes teikiame patikimą gaunančiai pagalbą, aš mielai jums pasiūlyti paskolą. Paskolos minimumas 1000 ir ne daugiau kaip 50Million Gbps, euro ir JAV dolerio su ir malonus palūkanų norma tik 2%, aš laukia jūsų atsakymo per šį pašto adresą: worldbestloans@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt* Teikiamos paslaugos apima; * Refinansavimas * Namų tobulinimas * Investicinė paskola * Auto Paskolos * Skolos konsolidavimas * Verslo paskolos * Asmeniniai Paskolos * Tarptautinis Paskolos. Pirmoji informacija Būtinos: Gavėjo pavadinimas: ......... Šalis: ......... Lytis: ......... Pareigos: ........ Kiekis Reikalinga .......... Paskolos paskirtis ........ Paskolos Trukmė: ......... Pagrindinis Telefono numeris .......... Mobilusis Telefonas Numeris .......... Linkėjimai. Šeimininko vardas: MR LARRY BUKNOR Lauksiu jūsų atsakymo artimiausiu metu per šią paštas adresas: worldbestloans@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt*
by MR LARRY BUKNOR
2014-12-14 Sveiki, Ar jums reikia paskolą apmokėti savo sąskaitas? Arba jūsų verslui, jei taip Parašykite mums: johnharry366@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt* tada užpildyti šią informaciją užregistruoti savo pavadinimas mūsų duomenų bazės. (1) Jūsų vardas: (2) reikalinga suma, kaip paskola: (3) Telefono numeris: (4) Trukmė: (5) Lytis: (6) Šalis dėkui John Haris
by Mr john harry
2014-12-10 Reikia skubiai paskolą?   Labai greitas ir skubus pervedimas į jūsų banko sąskaitą   Grąžinimas prasideda praėjus aštuoniems mėnesiams po gausite pinigus už savo banko sąskaitos   Žemas palūkanų norma 3%   Ilgalaikis grąžinimas (1-30 metų) trukmė   Lankstūs paskolų terminai ir mėnesinis mokėjimas susisiekti teisėtus ir licencijuotų trestų bendrovių authourised kad finansinė parama kitų šalių. Daugiau informacijos ir paskolos paraiškos formoje bendrą įmonę pašto adresas: loan_enquiries@administrativos*http://www.nemokami-zaidimai.lt* P smegenų medžioklė generalinis direktorius (Online Skelbėjo) ALLIANCE paskolos bendrovė (ALC)
by P smegenų medžioklė
2014-12-05 Ar jums reikia skubiai paskolą? * Labai greitai ir skubus pervedimas į jūsų banko sąskaitą * Grąžinimas prasideda praėjus aštuoniems mėnesiams po gausite į pinigus savo banko sąskaitos * Žemas palūkanų norma 2% * Ilgalaikis grąžinimas (1-30 metų) trukmė * Lankstus paskolų terminai ir mėnesinis mokėjimas *. Kiek laiko tai užtruks finansuoti? Pateikę paraišką paskolai gauti, galite tikėtis, kad preliminaraus atsakymo mažiau nei 24 valandas ir finansavimas per 7296 valandų, gavusi informaciją, turime iš jūsų. Susisiekite teisėtas ir licencijuotas paskola įmonė, įgaliota kad finansinė pagalba kitose šalyse. Norėdami gauti daugiau informacijos ir paskolos paraiškos formą su dabar per pašto adresas: cashfirmarena@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt* SIR kosmosas DEMETER generalinis direktorius CASHFIRMARENA firma LONDON
by Sir joel williams
2014-12-01 Jums nereikia skubiai paskola išspręsti savo finansinius poreikius. Mes siūlome paskolos svyruoja nuo 5,000.00 250,000,000.00. Max, mes esame patikimas, efektyvus, greitas ir dinamiškas, be kredito patikrinimas ir 100% garantuotas paskolos iš užsienio per visą laikotarpį čia. Mes taip pat paskelbė paskolą euras, svaras ir JAV dolerio keitimo normos visų paskolų yra 2%, jei esate domina grįžti į mus. fredrickrichardloans@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt*. su tokią informaciją: savo pavadinimą: Šalis: Miestas: Adresas: Būtinas pritariančių narių skaičius: Laikas: Amžius: Lytis: Pareigos: Telefono numeris: ačiū Mr.Richard
by Mr. Richard
2014-11-30 Ar jums reikia finansinės pagalbos, arba skubiai paskolą? jums buvo nusivylęs bankais. Mes galime suteikti tiesioginį finansavimą iki iki $ 50 milijonų eurų per patogiau palūkanų norma 2%. Norėdami gauti daugiau informacijos ir paraiškos formos reikalavimo, prašome susisiekti su mumis per mūsų elektroninio pašto adresą: wjackloanlender@outlook*http://www.nemokami-zaidimai.lt* Linkėjimai. J. Williams Džekas
by Mr Williams Jack
2014-11-30 Ar jums reikia paskolos? Jei taip susisiekite su mumis taikomas ir Via. E-mail: jamesmorganfinancialfirm@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt*
by Mr James Morgan
2014-11-30 Sveiki Sir / Madam, Mano vardas yra p Bob Hardy, aš esu vykdantysis direktorius Bob hardy paskolų įmonė ®.Certified finansinių paskolų tarp paskolų ir paskolų asociacijų registruotų Tarptautinė diena vyriausybes ir tarptautines skolinimo agentūrų saugumo, taip pat kovos su pinigų Skalbykla monitoriai agentūra. Jūs esate finansinių sunkumų, nepatenkinti savo finansinių institucijų, kurios padės? Tiesiog susisiekite su manimi bet paskolos rūšį svyruoja nuo $ 3,000.00 iki $ 50,000,000.00 Pastaba: Tai, kad mes tik su sąžiningi žmonės. Dėl savo finansinius sprendimus, prašome susisiekti su mumis elektroniniu paštu: bobhardyloanfirm@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt*
by Mr Bob Hardy
2014-11-27 Aš Christina Mills vardu. Gyvenu lietuvių, aš noriu naudoti šią laikmeną įspėti visas paskolų prašytojų būti labai atsargūs, nes yra sukčiai everywhere.Few mėnesių atgal aš buvo finansiškai įtempti ir dėl mano nevilties buvau scammed pagal keletą internetinių skolintojų. Aš beveik prarado viltį, kol mano draugas nurodyta mane labai patikimas skolintojui vadinamas Peter Jackson, kuris paskolinti man negarantuotą paskolą iš € 85.000 pagal 2hours be jokio streso. Jei esate reikia bet paskolos rūšies tiesiog susisiekite jį dabar per: peter_jackson47@aol*http://www.nemokami-zaidimai.lt* Aš naudoju šią laikmeną įspėti visas paskolų prašytojų dėl pragarą aš pro į šių sukčiavimo skolintojų rankose. Ir aš nenoriu net mano priešas pro tokį pragarą, kad aš pro į šių sukčiavimo internete skolintojai rankas, aš taip pat noriu, kad tu man padėti perduoti šią informaciją kitiems, kurie taip pat reikia tam, kai jūs paskolos taip pat gausite savo paskolą iš Mr Peter Jackson, aš meldžiu, kad Dievas suteikia jam ilgą gyvenimą. Telaimina Dievas jį amžinai. Christina Mills Parodymai apie tai, kaip aš gavau mano paskolą
by Christina Mills
2014-11-27 Ar jums reikia paskolą iš patikimų įmonę? tada Hasanas Paskolų Bendrovė yra tinkama vieta, kad mes esame asmeninės paskolos skolintojai, kurie suteikia visą gyvenimą galimybę gauti paskolą, mes teikiame visas paskolų rūšių 2%. jei domina susisiekite su mumis elektroniniu paštu: hasanloancompany@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt* Linkėjimai, Mr. Hasan Malek
by Mr. Hasan
2014-11-26 Ar jums reikia paskolos? ar reikia paskolą pradėti savo verslą, ir, jei taip, prašome susisiekti su mumis adresu: jeffersoncarsonloanfirm@hotmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt* vardas: Paskolų suma, kurios reikia: būsena: Šalis:
by loan
2014-11-26 jei jums reikia paskolą apmokėti savo sąskaitas, jūs neturite jaudintis nebėra, susisiekite su manimi dabar elektroniniu paštu kaip johnlutherloanfirm1@outlook*http://www.nemokami-zaidimai.lt* ir aš pasiūlyti Jums teisėtą ir garantuotą paskolą. Siūlau jokios rūšies paskolos, susisiekite su manimi dabar: johnlutherloanfirm1@outlook*http://www.nemokami-zaidimai.lt* linkėjimai
by john
2014-11-25 Ar jums reikia paskolą už metus švęsti pabaigos? Paskolos verslo plėtrai? Paskolos naujoms investicijoms? Paskola apmokėti ilgalaikes skolas ir sąskaitas. Paieška ne daugiau, QUALITYLOANLTD kartu su Westend BANKO siūlo jums paskolą be išankstinių mokėjimų, ne įkaito. Mes esame čia, kad galą dykinėjimas, skurdo ir nedarbo, nes kiekvienas turi jo / jos savo potencialą. Susisiekite su mumis šiandien ir jums bus vienas iš mūsų gerbiami klientai. Paštas: qualityloanltd@qualityservice*http://www.nemokami-zaidimai.lt*, info@westendprivate.org, Pastaba: Pareiškėjas turi mažai supranta anglų kalba paprasto bendravimo.
by Mrs. Heather
2014-11-24 Sveiki, Tai yra informuoti plačiąją visuomenę, kad ponia Becky Ovia, privati paskola skolintojas atverti finansinę galimybę visiems reikia bet kokią finansinę pagalbą. Mes apdalinti paskolą 2% palūkanų norma privatiems asmenims, įmonėms ir bendrovėms pagal aiškias ir suprantamais terminais ir sąlyga. susisiekti šiandien su mumis elektroniniu paštu: (beckyovia99@live.co.uk)
by becky
2014-11-20 Ar jums reikia paskolos sumokėti savo skolą arba sąskaitas Jei taip susisiekite su mumis elektroniniu paštu dabar per? johnpaulsonloanfinance@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt*
by John
2014-11-19 Aš esu ponia Rosita esame teisėti ir Garsi paskolų skolintojas. Esame dinamiška kompanija su finansinės paramos Mes paskolų fondus dėmesį į privatiems asmenims, kuriems reikia finansinės paramos, kurie turi *nemokami zaidimai -geriausi*oga kredito ar reikia pinigų apmokėti sąskaitas, investuoti į business.We norite naudoti šią laikmeną Jums pranešti, kad mes teikiame patikimas ir gavėjas pagalbą, bus malonu jums pasiūlyti loan.Contact mumis elektroniniu paštu: dawsonrositaloans@live*http://www.nemokami-zaidimai.lt* Teikiamos paslaugos apima; Skambinkite, Majsterkowanie, investicinė paskola, Auto paskolos, skolos konsolidavimas, kredito linijos, antrą hipotekos, verslo paskolas, asmeninės paskolos, automobilių paskolos, auto paskolos. Rašyti atgal, jei domina. Pilnas pavadinimas ......... Namų adresas ...... SEX .......... AMŽIAUS .......... Šeimyninė padėtis ........ ŠALIS .......... Mobilusis Telefonas Numeris ......... BIURAS NUMERIS ......... VALSTYBĖS .......... MĖNESIO PAJAMOS ......... UŽSIĖMIMAS ..... GIMIMO DATA ..... Reikalinga suma, paskolų ......... TRUKMĖ PASKOLOS ...... TIKSLAS PASKOLOS ......... Grįžti į mus su jų informacija yra taip, kad mes galime tęsti toliau gerai. Laukiu išgirsti iš tavęs gerai. Ponia Rosita.
by Ponia Rosita
2014-11-19 Reikia skubiai paskolą ar Kalėdas atveju taip susisiekite su mumis dabar josedenison007@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt* ReikalingaThe paskola suma: Šalis: trukmė: Telefono numeris: Lytis / žmogaus lytis:
by dennison
2014-11-15 Sveiki, Mane Grynumas Hernadez, privati paskola skolintojas. Aš suteikti paskolas tiems, kuriems reikia paskolos, ir tiems, kurie pradeda naują business.I duoti verslo ir investicijų paskolos, asmeninės paskolos, namų paskolos, verslo paskolas ir studentų paskoloms. Rašykite mums dabar: purityfinanceloans@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt* Užpildykite savo duomenis žemiau Pilnas pavadinimas: Šalis: Kiekis, reikalingas: Paskolos trukmė: Mėnesio pajamos: Rašykite mums dabar: purityfinanceloans@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt*
by PFL
2014-11-15 Sveiki, Laba diena visiems, skaitant tai, Liudijimas, kaip aš gavau mano paskolą iš teisėtu ir PATIKIMI paskola bendrovei Mano vardas yra Elizabeth Forbes iš JAV. Noriu padėkoti John Michaels kuris padėjo man gauti paskolą. Per pastaruosius tris mėnesius, aš jau ieško už paskolą atsiskaityti savo skolas, visi sutikau scammed ir paėmė mano pinigus, kol aš pagaliau susitiko John. Jis galėjo man duoti dolerių $ 10.000 paskola. Jis taip pat gali padėti jums. Jis taip pat padėjo kai kurie kiti kolegas kasyklos. Jei jums reikia bet kokios finansinės pagalbos, prašome susisiekti su savo kompanija elektroniniu paštu: aceloanservices@hotmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt* Manau jis gali jums padėti. Susisiekti su juo ir gauti pagalbos, nes tiesiog jis man padėjo. Jis nežino, kad aš darau tai, skleisdama savo geranoriškumą link manęs, bet aš jaučiu, aš pasidalinti su jumis visais, kad išsivaduoti iš sukčiai, prašome saugokitės impersonators ir susisiekti tinkamą paskolos bendrovę. Toliau jo žodžiai padrąsinimo tiems ieško teisėtu ir sąžiningu privačiame paskolos skolintojui. "Ar jums reikia paskolą atsiskaityti kreditus ir skolas? Ar jums reikia finansuoti sukurti savo verslą? Ar jums reikia paskolos vykdyti didelius projektus? Ar jums reikia koledžo paskolą? Ar jums reikia lėšų kitų įvairios paskirties? Laišką : aceloanservices@hotmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt* " Dėkojame už skaitymo ir geros kloties.
by Elizabeth Forbes
2014-11-15 Ar jums reikia skubiai paskola? * Labai greitai ir skubus pervedimas į Jūsų banko sąskaitą * Grąžinimas prasideda aštuonis mėnesius po to, kai gausite į pinigus jūsų banko sąskaita * Žemas palūkanų norma 2% * Ilgalaikis grąžinimas (1-30 metų) trukmė * Lankstus paskolų teikimo Mėnesio įmoka *. Kiek tai užtruks finansuoti? Pateikus paraišką paskolai gauti, galite tikėtis, kad preliminaraus atsakymo mažiau nei 24 valandų ir finansavimas per 7296 valandų, gavus informaciją, mes turime iš jūsų. Susisiekite teisėtas ir licencijuotas paskola įmonė, įgaliota kad finansinė pagalba kitoms šalims. Norėdami gauti daugiau informacijos ir paskolos paraiškos formą su dabar per pašto adresas: cashfirmarena@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt* SIR EVA DEMETER generalinis direktorius CASHFIRMARENA FIRM LONDON
by sir Joel Williams
2014-11-15 Kai dėl paskolos ieškote? susisiekti su manimi dabar Jūsų skubiai paskola, esu finansų paskola skolintojas, susisiekti su manimi dabar Jūsų ugent paskolos per: marksmithloancompany2@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt*
by mark
2014-11-14 Ar jums reikia skubiai paskola? * Labai greitai ir skubus pervedimas į Jūsų banko sąskaitą * Grąžinimas prasideda aštuonis mėnesius po to, kai gausite į pinigus jūsų banko sąskaita * Žemas palūkanų norma 2% * Ilgalaikis grąžinimas (1-30 metų) trukmė * Lankstus paskolų teikimo Mėnesio įmoka *. Kiek tai užtruks finansuoti? Pateikus paraišką paskolai gauti, galite tikėtis, kad preliminaraus atsakymo mažiau nei 24 valandų ir finansavimas per 7296 valandų, gavus informaciją, mes turime iš jūsų. Susisiekite teisėtas ir licencijuotas paskola įmonė, įgaliota kad finansinė pagalba kitoms šalims. Norėdami gauti daugiau informacijos ir paskolos paraiškos formą su dabar per pašto adresas: cashfirmarena@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt* SIR EVA DEMETER generalinis direktorius CASHFIRMARENA FIRM LONDON
by sir Joel Williams
2014-11-13 gali Viešpaties ramybė tebūna su jumis. Ar verslo vyras ar moteris? Ar jums bet Finansinė krizė, ar Jums reikalinga lėšų pradėti savo verslas? ) asmens paskolą verslo plėtrai. b) verslo pradžios ir švietimas. c) skolos konsolidavimas. D) X-mas Paskolos Vardas: .......................................... Šalis: ......................................... Adresas: .......................................... Šeimyninė padėtis: ....................................... Lytis: ................................................ ... Amžius ................................................. .... Paskolų suma, kurios reikia: ......................... Paskolos Trukmė: ................................... Asmeniniai Mobilusis Telefonas Numeris: ....................... mėnesinis Pajamos: ..................................... Ačiū ir God *myliu nemokami-zaidimai.lt *ss pašto adresas: marycoleloanscompany@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt*
by Mrs Mary
2014-11-10 Sveiki, aš esu Mrs.Chloe,a privati paskola skolintojas, kuris suteikia gyvenimo laiko alternatyviosios paskolas. Ar jums reikia paskolos skubiai mokėti savo skolų ar jums reikia paskolą, siekiant pagerinti jūsų verslą? Jūs atmetė bankų ir kitų finansų įstaigų? Ar jums reikia, konsolidavimo paskolą arba hipoteką? ieškote daugiau, nes mes esame čia, kad visas savo finansines pro*myliu nemokami-zaidimai.lt *masa nustumti į praeitį. Mes skolinti asmenų, kuriems reikia finansinės pagalbos, kurie turi *nemokami zaidimai -geriausi*oga kredito ar reikia pinigų apmokėti sąskaitas, investuoti į verslą esant 2% norma. Noriu naudoti šią laikmeną Jums pranešti, kad mes teikiame patikimą ir gaunančius paramą ir bus pasirengęs pasiūlyti paskolą. Taigi susisiekite su mumis šiandien elektroniniu paštu: chloemorrisloan@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt* arba chloemorrisloanfirm@financier*http://www.nemokami-zaidimai.lt*
by chloe
2014-11-06 Hallo zusammen, dies ist Zeugnis, das ich einem jeden gibt sagen wünschen, Dank zu Gott dem Allmächtigen für seine Freundlichkeit und Güte auf mein Leben, was ich habe, wenn nicht für Herrn Barry Francis getan, die ich immer sehen, wie ein Gott gesandt Mann wer Gott entschieden haben, Menschen, die in finanzielle Not wie mich eine arme Witwe, die kurz aufgeführt wurde und knapp bei Kasse sind, zu helfen ein Mann, der zwei Kinder zu haben und hat so viele Aufgaben einen Mann, der ihr Leben verloren hat und Rechnungen zu bezahlen, bestehend aus sowohl Haus Miete und Stromrechnungen und wurde die Summe von $ 2,000 USD i nie geglaubt, dass es noch eine legitime Darlehen Unternehmen Online, die noch glauben, dass die Menschen in finanziellen Pro*myliu nemokami-zaidimai.lt *m und sind bereit, nach betrogen $ 2,000 USD i nie geglaubt, dass es helfen betrogen noch ein legit Darlehen Unternehmen, bis ich auf eine Stelle, die durch eine Frau Maria Gloria auf dieser gleichen Forum erklärte sie, wie sie ihren Kredit von Herrn Barry Franziskus, der CEO von firstbank72 ist bis dahin war ich mit keine andere Wahl mehr, anstatt bekam schickt wurde kam mein Glück zum dritten Mal versuchen, zu vermeiden meine Heimat (Unterkunft) zu verlieren, damit ich darüber nachdenke i zu einem Schluss, dass ich noch einmal zu versuchen kam, damit ich mit Herrn Frank Owen per E-Mail sie in weniger als 8 Stunden i beantragt, mich besucht ein Darlehen in Höhe von $ 55,000,00 usd das Darlehen mit niedrigem Zinssatz genehmigt und nach der Verarbeitung bekam ich meinen Kredit auf meinem Bankkonto, so will ich schnell nutzen dieses Medium, um einen Kredit Suchenden da draußen raten, Herr Barry Francis per E-Mail kontaktieren firstbank72@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt* ODER firstbank72@yandex*http://www.nemokami-zaidimai.lt* er wird definitiv geben Ihnen einen Kredit, den Sie ohne Stress erfordern wieder Gott sei Dank für seine Gnade auf mein Leben Frau Maria gloria
by mr anderson
2014-10-25 Ar jums reikia privatus ar verslo paskolų dėl įvairių Tikslai? Jei Taip; Kontaktinė dickson_nero@*nemokami zaidimai -geriausi*umail.org Mr.Dickson Nero per vardas: Amžius: Suma, kurios reikia: trukmė: Šalis: Tikslai: Mobilaus numeris: Pastaba: Visi ATSAKYMAI BŪTINA atsiųsta šiuo MUS Namų adresas dickson_nero@*nemokami zaidimai -geriausi*umail.org
by Mr Dickson Nero
2014-10-25 Ar jums reikia privatus ar verslo paskolų dėl įvairių Tikslai? Jei Taip; Kontaktinė dickson_nero@*nemokami zaidimai -geriausi*umail.org Mr.Dickson Nero per vardas: Amžius: Suma, kurios reikia: trukmė: Šalis: Tikslai: Mobilaus numeris: Pastaba: Visi ATSAKYMAI BŪTINA atsiųsta šiuo MUS Namų adresas dickson_nero@*nemokami zaidimai -geriausi*umail.org
by Mr Dickson Nero
2014-10-20 Sveiki,   Aš esu ponas Frederikas Richard skolintojams privačių paskolų. Tarnavimo laikas iš paskolų, galimybę. Jums nereikia skolintis pinigų skubiai išvalyti savo skolas, ar jums reikia pasiskolinti lėšų. Siekiant pagerinti jūsų verslo? Jūs buvo atmesti Bankai ir kiti finansų subjektai. Jums reikia paskolos konsolidavimas arba hipoteką? Paieška ne daugiau, nes mes esame čia, kad visus savo finansinius rūpesčius dalykas. Prieš mes paskola iš linksmintis. Be reikalinga finansinės pagalbos, *nemokami zaidimai -geriausi*oga kredito ar reikia pinigų. Norint mokėti investuoti į verslą, esant 2% norma išlaidas. Noriu nenaudoti. Vidutinis Jus informuoti, kad mes esame čia, kad padėtų. Patikimas ir Naudos ir Loan.So kviečiame susisiekti su mumis šiandien elektroniniu paštu :. fredrickrichardloans@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt* "datas skolininkų   1) Pilnas vardas: .............................. ............... ..........   2) Šalis: .............................. ................ .............   3) Adresas: .............................. ................ ............   4) Valstybės: .............................. ................ .............. ..   5) Lytis: .............................. ................ .............. ....   6) padėtis: .............................. ................ ...   7) Pareigos: .............................. ................ .......   8) Telefono numeris: .............................. ............... ...   9) Dabartinė padėtis Vieta: .....................   10) Mėnesio pajamos: .............................. ............. ..   11) Paskolos suma, reikalinga: .............................. .......   12) Laikotarpis .............................. paskolos ................ ..   13) .............................. Tikslas paskolos ..............   14) Religija: .............................. ................ ..........   15) Ar jūs kada nors naudojamas prieš .............................. ...   Ačiū Frederikas, Richard.
by Mr. Richard
2014-10-11 Aš esu ponas Morris Ray teisėtas ir Garsi pinigų Skolintojas. Mes skolinti lėšas iš fiziniams asmenims, kuriems reikia finansinės pagalbos, mes suteikiame paskolą asmenims, kurie turi *nemokami zaidimai -geriausi*oga kredito ar reikia pinigų apmokėti sąskaitas, investuoti į verslą. Ar jums buvo ieškote paskolos? Jūs neturite jaudintis, nes jūs, reikiamoje vietoje galiu pasiūlyti paskolą žemos palūkanų normos 2%, todėl, jei jums reikia paskolos, aš noriu jums tiesiog susisiekite su manimi per šį elektroninio pašto adresas: morris_ray123@outlook*http://www.nemokami-zaidimai.lt*
by Morris Ray
2014-10-11 Aš esu ponas Morris Ray teisėtas ir Garsi pinigų Skolintojas. Mes skolinti lėšas iš fiziniams asmenims, kuriems reikia finansinės pagalbos, mes suteikiame paskolą asmenims, kurie turi *nemokami zaidimai -geriausi*oga kredito ar reikia pinigų apmokėti sąskaitas, investuoti į verslą. Ar jums buvo ieškote paskolos? Jūs neturite jaudintis, nes jūs, reikiamoje vietoje galiu pasiūlyti paskolą žemos palūkanų normos 2%, todėl, jei jums reikia paskolos, aš noriu jums tiesiog susisiekite su manimi per šį elektroninio pašto adresas: morris_ray123@outlook*http://www.nemokami-zaidimai.lt*
by Morris Ray
2014-10-09 Aš Mary Berry vardu. Gyvenu Pietų Afrikoje, aš noriu naudoti šią vidutinio įspėti visas paskolų prašytojų būti labai atsargūs, nes yra Sukčiai everywhere.Few mėnesių atgal aš buvo finansiškai įtempti, ir dėl mano nevilties buvau scammed keletą internetinių skolintojų. Aš turėjau beveik prarado viltį, kol mano draugas nukreipė mane į labai patikimas skolintojas vadinamas ponia Gimė Ka*nemokami zaidimai -geriausi*ys, kas man paskolinti negarantuotą paskolą $80000 pagal 2 valandos be jokio streso. Jei esate reikia bet kokios rūšies paskola tiesiog susisiekti su juo dabar per: creditsclearancecompany@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt* aš naudoju tai vidutinio įspėti visas paskolų prašytojų nes pragarą perėjau per iš šių sukčiavimo skolintojams rankose. Ir aš nenoriu net mano priešas pro tokį pragarą, kad aš pro į rankos tų sukčiavimo internete skolintojai, aš taip pat noriu, kad tu padėti man perduoti šią informaciją kitiems, kurie taip pat reikia paskolos kartą jūs taip pat gausite savo paskolą nuo ponia Born Hook, aš meldžiu, kad Dievas turėtų duoti savo ilgą gyvenimą. Telaimina Dievas ją amžinai. Marija Uoga
by mrs mary
2014-10-07 Dear Sir / Madam, PASKOLOS taip greitai, kaip įmanoma, per 2 dienas. Mikro finansų fondas Plc Komercinės ir asmens, Namas paskolą 2% palūkanų rate.Interested Asmenys , turėtų kreiptis paskola pareigūnas elektroniniu paštu su žemiau informacijos: VARDAS: ............................................... .................... Pavardė: ............................................... ...................... ŠALIS: ................................................ ........................ Telefono numeris: ............................................... ..................... Pareigos: ................................................ ................ Amžius: ................................................ .................................. Paskolos suma, reikalinga: ........................................... LOAN.DURATION: .............................................. .......... Pareigūnas Vardas: Paskolos Investicijų siūlau Paštas: marycoleloanscompany@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt* Pagarbiai, Ponia Marija
by Mrs Mary
2014-10-03 Sveiki, aš esu ponas Harvardo Smith privati ​​paskola skolintojas, kuris. Suteikia gyvenimo laiko galimybę paskolas. Ar jums reikia skubiai paskolą metus aišku savo skolas ar jums reikia kapitalo paskolą. pagerinti savo verslą? Jūs buvo atmestas bankai ir finansų įstaigos Kiti? Ar jums reikia konsolidavimo paskolą ar paskolą? ieškoti ne daugiau, nes mes esame čia, kad visas savo finansines pro*myliu nemokami-zaidimai.lt *mas dalykas. praeities. Mes paskolų fondus dėmesį į asmenų Need finansinės pagalbos, Štai turėti *nemokami zaidimai -geriausi*ogą kredito ar reikia pinigų. apmokėti sąskaitas, investuoti į verslą, esant 2% norma. Noriu naudoti šią. vidutinio Jums pranešti Abebooks interneto teikti patikimas ir bénéficiaire ir parama. Bus pasiruošęs pasiūlyti jums loan.So susisiekti su mumis šiandien elektroniniu paštu:. harvardsmithloans@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt* Skolininko PARAMETRAI   1) Vardas, pavardė: .............................. ............... ..........   2) Šalis .............................. ................ .............   3) Adresas: .............................. ................ ............   4) Valstybės .............................. ................ .............. ..   5) Lytis: .............................. ................ .............. ....   6) Šeimyninė padėtis: .............................. ............... ....   7) Pareigos: .............................. ................ .......   8) Telefono numeris: .............................. ............... ...   9) Šiuo metu padėtis darbo vietoje: .....................   10) Mėnesio pajamos: .............................. ...............   11) Paskolos suma, reikalinga: .............................. .......   12) Paskolos Trukmė: .............................. ............... ...   13) Tikslas paskolos: .............................. ..............   14) Religija: .............................. ................ ..........   15) Ar Jūs Taikomoji Prieš ............................. ....   Ačiū, Smitas Harvardo
by Harvard Smith
2014-10-01 Sveiki, aš Donaldas Patrick privati ​​paskola skolintojas aš suteikti paskolas tiems, kuriems reikia paskolos, ir tie, kurie pradeda naujas business.I suteikti asmeninės paskolos, Verslo paskolos, studentų paskolų ir verslo paskolos. E-MAIL JAV DABAR :: donaldpatrickloanheritage@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt* Pilnas pavadinimas: Šalis: Reikalinga suma: Paskolos trukmė: Mėnesio pajamos: EMAIL US DABAR: donaldpatrickloanheritage@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt*
by Donald patrick
2014-10-01 Sveiki, aš Donaldas Patrick privati ​​paskola skolintojas aš suteikti paskolas tiems, kuriems reikia paskolos, ir tie, kurie pradeda naujas business.I suteikti asmeninės paskolos, Verslo paskolos, studentų paskolų ir verslo paskolos. E-MAIL JAV DABAR :: donaldpatrickloanheritage@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt* Pilnas pavadinimas: Šalis: Reikalinga suma: Paskolos trukmė: Mėnesio pajamos: EMAIL US DABAR: donaldpatrickloanheritage@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt*
by Donald patrick
2014-10-01 Sveiki, aš esu ponas Harvardo Smith privati ​​paskola skolintojas kas. suteikia gyvenimo laiko galimybių paskolas. Ar jums reikia skubiai paskolą išvalyti savo skolas ar jums reikia kapitalo paskolą. pagerinti savo verslą? jums buvo atmestas bankai ir kitos finansų institucijos? Ar jums reikia konsolidavimo paskolą ar paskolą? ieškoti ne daugiau, nes mes esame čia, kad visas savo finansines pro*myliu nemokami-zaidimai.lt *mas dalykas. praeities. Mes paskolų fondus dėmesį į privatiems asmenims reikia finansinės paramos, kurie turi *nemokami zaidimai -geriausi*oga kredito ar reikia pinigų. apmokėti sąskaitas, investuoti į verslą, esant 2% norma. Noriu naudoti šią. vidutinio Jums pranešti, kad mes teikiame patikimą ir gaunančius paramą ir. bus pasirengę pasiūlyti Jums loan.So susisiekti su mumis šiandien per laiškus :. harvardsmithloans@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt* Skolininko PARAMETRAI   1) Vardas, pavardė: .............................. ............... ..........   2) Šalis: .............................. ................ .............   3) Adresas: .............................. ................ ............   4) Valstybės: .............................. ................ .............. ..   5) Lytis: .............................. ................ .............. ....   6) Šeimyninė padėtis: .............................. ............... ....   7) Pareigos: .............................. ................ .......   8) Telefono numeris: .............................. ............... ...   9) Šiuo metu padėtis darbo vietoje: .....................   10) Mėnesio pajamos: .............................. ...............   11) Paskolos suma, reikalinga: .............................. .......   12) Paskolos Trukmė: .............................. ............... ...   13) Tikslas paskolos: .............................. ..............   14) Religija: .............................. ................ ..........   15) Ar Jūs Taikomoji Prieš ............................. ....   Ačiū, J. Harvardo Smith
by Harvard Smith
2014-09-30 Sveiki, aš esu J. kriaušių, privati ​​paskola skolintojas, kuris suteikia gyvenimo laiko galimybių paskolas. Ar jums reikia skubiai paskolą mokėti savo skolas ar jums reikia paskolą , siekiant pagerinti jūsų verslą? Jums buvo atmestas bankai ir kitos finansinės institucijos? Ar jums reikia konsolidavimo paskolą arba hipoteką? ieškoti vėl, nes mes esame čia, kad visas savo finansines pro*myliu nemokami-zaidimai.lt *mas dalykas praeities. Mes skolinti asmenų reikia finansinės paramos, kurie turi *nemokami zaidimai -geriausi*oga kredito ar reikia pinigų apmokėti sąskaitas, investuoti į verslą, esant 2% norma. Noriu naudoti šią vidutinio Jums pranešti, kad mes teikiame patikimą ir gaunančius paramą ir bus pasirengę pasiūlyti loan.So susisiekti su mumis šiandien elektroniniu paštu: perryclementloan@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt* Duomenų paskolos gavėjo   1) Vardas, pavardė: ..... ........................................ ..........   2) Valstybė: .............................................. .............   3) Adresas: ................................. ............. ............   4) Šalis: ..................... ......................... ................   5) Lytis: ..... ......................................... ......... .........   6) Šeimyninė padėtis: .................................... ......... ....   7) Pareigos: ................................. ............. .......   8) Telefono numeris: ......................... .................... ...   9) Šiuo metu padėtis darbo vietoje: .................. ...   10) Mėnesio pajamos: .......................................... ...   11) Paskolos suma, reikalinga: .....................................   12) Trukmė paskolos: ............................................. ...   13) Tikslas paskolos: ............................................   14) Religija: .............................................. . .........   15) Ar taikote prieš .................................   Ačiū, mr. sidras
by PERRY
2014-09-25 Sveiki, Ar jums reikia bet kokios rūšies paskolą 2% palūkanų norma? jei taip grįžti į mus šiandien taip: Vardas: Šalis: Paskolos suma: Paskolų metų: Mėnesio pajamos: tikslas paskolos: Susisiekite su mumis: mauricefinance@hotmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt*
by Maurice finance
2014-09-25 Dear Sir / Madam Ar jums reikia paskola.? Paskolos Essex Company Limited yra patikimų paskolų bendrovės registracijos numeris reg. 34332554 pinigų finansuoti patikėtiniai (IMTC), mes apdalinti visų rūšių paskolos ir asmenų verslo paskolos, paskolos, skolos payment.we pasiūlyti iš paskolos svyruoja nuo 1000 usd usd 10000000 2 % palūkanų normą. Suinteresuoti kandidatai turi užpildyti ir grąžinti paskolos paraiškos form.contact elektroniniu paštu Lc.essexltd@manager.in.th Registruokis dabar: Pavardė: ___ Paskolos suma reikia: ___ Paskolos trukmė: ___ Tikslas: ___ Telefonas: ___ Šalis: ___ Direktorius: George Reynolds
by george reynolds
2014-09-22 Dear Sir / Madam, READY kuo greičiau po 2 dienų. Finansinė mikrofonas fondas Plc Komercinės ir asmens būsto paskolos 2% palūkanų rate.Interested žmonių turėtų susisiekite su paskola pareigūnas elektroniniu paštu su žemiau informacijos: PAVADINIMAS: ..... pavardė: ...... ŠALIS: ....... Telefonas numeris: ..... Pareigos: ...... Amžius: ............. Paskolos suma reikia: ...... PASKOLOS TRUKMĖ: ...... Agentas Vardas: siūlau investicinė paskola Paštas: frankwoodloan@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt* Kind regards, Frankas
by Mr Frank
2014-09-22 Dear Sir / Madam, READY kuo greičiau po 2 dienų. Finansinė mikrofonas fondas Plc Komercinės ir asmens būsto paskolos 2% palūkanų rate.Interested žmonių turėtų susisiekite su paskola pareigūnas elektroniniu paštu su žemiau informacijos: PAVADINIMAS: ..... pavardė: ...... ŠALIS: ....... Telefonas numeris: ..... Pareigos: ...... Amžius: ............. Paskolos suma reikia: ...... PASKOLOS TRUKMĖ: ...... Agentas Vardas: siūlau investicinė paskola Paštas: frankwoodloan@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt* Kind regards, Frankas
by Mr Frank
2014-09-17 Sveiki, Prašome, atleisk man kelia nerimą jūsų vertinami laiką. Tai Finansai Skolinimas organizacija; Mes specializuojamės finansavimo ir siūlymo paskolų suinteresuotų asmenų ir įmonių, kurie ieško savo finansinę paramą ir verslo augimo ar verslo plėtros fondą. Mes siūlome paskolos su patikima garantija visiems mūsų kvalifikuotų kandidatų. Mūsų paskolų palūkanų normos yra labai mažos ir prieinamą ir su apyvartinių trukmės. Mes taip pat teikiame finansavimą verslo partnerystę ir nekilnojamojo turto plėtros ir siūlome mažų ir didelių paskolų sumos visiems mūsų kvalifikuoti klientams. Daugiau informacijos užklausas ir taikymo, prašome susisiekti su mūsų atstovu elektroniniu paštu: hloanfunds@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt* arba svetainė: ://uid.me/howard_loanfunds# Prašome ignoruoti šį pranešimą, jei nesate suinteresuotas. Pagarbiai, J. Howard. Howard Paskolų fondai. Kanada, Malaizija Londone Kanada Namai, 57 Trafalgar Square, London WC2N 5DU, 10006Canada
by J. Howard.
2014-09-17 Vai esat domājis par iegūt likumīgas aizdevumu sniedzējs, kur vēlaties reinvestēt dividendes pēc daudz? Grab šo kalpošanas laiks finansiālā piedāvāt un sniegt savu uzņēmējdarbību, izglītību, mājokli un būvniecību lifta. 500 līdz 200,0000,000 jebkurā valūtā pēc jūsu izvēles ar ne vairāk kā 30 gadus, pie 2,0%. procenti. Cienījamie Pieteikuma, Ja jūs interesē, lūdzu, sazinieties ar mums donholden0@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt* Mr Don Holden (MD). Aizdevuma / Finanšu pakalpojumu sniedzēji. © 2014.
by Don Holden
2014-09-13 Reikalinga skubi paskola? * Labai greitas ir skubus pervedimas į Jūsų banko sąskaitą * Grąžinimas prasideda praėjus aštuoniems mėnesiams po gaunate pinigus į savo banko sąskaitą * Žemas palūkanų norma 2% * Ilgalaikis grąžinimas (1-30 metų) trukmė * Lanksti paskolos terminai ir mėnesinis mokėjimas *. Kaip ilgai tai užtruks finansuoti? Pateikus paraišką paskolai gauti, galite tikėtis, kad preliminarus atsakymas mažiau nei 24 valandas ir finansavimo per 72-96 valandas nuo informacijos gavimo, turime iš jūsų. Susisiekite teisėtas ir licencijuotas paskolų bendrovės authourised Ši finansinė pagalba kitoms šalims. Norėdami gauti daugiau informacijos ir paskolos paraiškos formą su dabar elektroniniu paštu: cashfirmarena@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt* SIR kosmosas DEMETER generalinis direktorius CASHFIRMARENA FIRMA LONDONAS
by Sir Eva demeter
2014-09-08 Ar jums reikia asmeninės paskolos paleidimo savo verslą arba apmokėti skolas, jei TAIP kontaktas šiandien per E-mail greatuniversalloancompany0@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt*
by GREAT UNIVERSAL
2014-09-07 Tai yra informuoti plačiąją visuomenę, kad mes šiuo metu suteikiant paskolą su mažomis palūkanų norma 2%. Jei jus domina kreipiasi dėl paskolos, dėl išsamesnės informacijos susisiekite su mumis dabar elektroniniu paštu: harryfragnad@outlook*http://www.nemokami-zaidimai.lt*
by Harry Fragnad
2014-09-01 Sveiki, Ar jūs ieškote verslo paskola, asmeninės paskolos, būsto paskolos, ir tt ..? Mes šiuo metu siūlo Asmeniniai ir verslo paskola bet suinteresuotas asmuo bent 2% palūkanų norma 1-30 metų. Vardas: Gimimo data: Lytis: Šeimyninė padėtis: Adresas: Miestas: Šalis: Telefonas: Paskolos suma: Paskolos Trukmė: Grynasis mėnesio pajamos. Susisiekite su mumis: creditsolutionhome@outlook*http://www.nemokami-zaidimai.lt*
by Mr Peterson
2014-08-31 Ar Jūs ieškote už labai Tikras paskolą?Geros naujienos yra čia! ! ! Mes siūlyti paskolas svyruoja nuo 5, 000.00 iki $ 30, 000, 000.00. 2% palūkanų norma už metinis. PASKOLOS plėtoti verslą Mes esame sertifikuoti, patikimas, patikimas, efektyvus, greitas ir dinamiškas mus elektroniniu paštu: centuryfinance11@yahoo*http://www.nemokami-zaidimai.lt*
by centuryfinance11@yahoo*http://www.nemokami-zaidimai.lt*
2014-08-29 Ar jums reikia paskolą apmokėti savo sąskaitas? Ar jums reikia asmeninių ar verslo paskolą? Reikia įvairiems kitiems tikslams paskolą? Jei taip, prašome susisiekti su mumis šiandien gauti paskolą. Siūlome didžiausią paskolą 5,000.000.00 eurų. Mes siūlome paskola @ 3% fiksuota palūkanų norma už 1-20 metų laikotarpiui. Mes suteikiame dvejus mėnesius lengvatinis laikotarpis prieš mėnesį mokėjimas prasideda. Taigi, jei jus domina, prašome užpildyti žemiau esančią formą ir kuo greičiau grįžti į mus perdirbti. Pilnas pavadinimas: ................... Lytis: ................... Amžius: ..................... Adresas: ................ Miestas: ....................... Šalis: .................. Paskolos suma: .............. Paskolos trukmė: ............. Telefonas: ................ žmonių skaičius: ................... Mėnesio pajamos: .............. Paskolos paskirtis: ................. Ar prašote paskolos prieš? ............. Kai mes gavome jūsų prašymą, paskolą, mėnesio įmoka apskaičiuojama ir išsiųstas jums, įskaitant sąskaitos informaciją, mokėti mėnesinį įmoka (atidėjimo laikotarpį du (2) mėnesius nuo laiko), ir siųsti visas tvarkymo dokumentus ( kaip sutarties patvirtinimo, registracijos gavimo, perdavimo ir kt.) Mes Jus informuoti ir atnaujinami visoje paskolos laikotarpį. juliusbeckerfinancialhelp@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt* Laukiame Jūsų atsakymo. Nuoširdžiausi linkėjimai, Ponas Julius becker Douglas Smi
by Ponas Julius becker
2014-08-29 Ar jums reikia paskolą apmokėti savo sąskaitas? Ar jums reikia asmeninių ar verslo paskolą? Reikia įvairiems kitiems tikslams paskolą? Jei taip, prašome susisiekti su mumis šiandien gauti paskolą. Siūlome didžiausią paskolą 5,000.000.00 eurų. Mes siūlome paskola @ 3% fiksuota palūkanų norma už 1-20 metų laikotarpiui. Mes suteikiame dvejus mėnesius lengvatinis laikotarpis prieš mėnesį mokėjimas prasideda. Taigi, jei jus domina, prašome užpildyti žemiau esančią formą ir kuo greičiau grįžti į mus perdirbti. Pilnas pavadinimas: ................... Lytis: ................... Amžius: ..................... Adresas: ................ Miestas: ....................... Šalis: .................. Paskolos suma: .............. Paskolos trukmė: ............. Telefonas: ................ žmonių skaičius: ................... Mėnesio pajamos: .............. Paskolos paskirtis: ................. Ar prašote paskolos prieš? ............. Kai mes gavome jūsų prašymą, paskolą, mėnesio įmoka apskaičiuojama ir išsiųstas jums, įskaitant sąskaitos informaciją, mokėti mėnesinį įmoka (atidėjimo laikotarpį du (2) mėnesius nuo laiko), ir siųsti visas tvarkymo dokumentus ( kaip sutarties patvirtinimo, registracijos gavimo, perdavimo ir kt.) Mes Jus informuoti ir atnaujinami visoje paskolos laikotarpį. juliusbeckerfinancialhelp@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt* Laukiame Jūsų atsakymo. Nuoširdžiausi linkėjimai, Ponas Julius becker Douglas Smi
by Ponas Julius becker
2014-08-29 Ar manote, kad gauti paskolą? tu rimtai reikia skubiai paskolos pradėti savo verslą? Ar jums skolos? Tai jūsų šansas pasiekti savo norą, nes mes apdalinti asmeninės paskolos, verslo paskolos, ir verslo paskolas, ir visi paskolos rūšių su 2% palūkanų Daugiau informacijos susisiekite su mumis elektroniniu paštu: spencerfordloanfirm@yahoo*http://www.nemokami-zaidimai.lt*
by Spencer Ford
2014-08-28 Dear Sir / Madam, PASKOLOS taip greitai, kaip įmanoma, per 2dienos. Mikro finansų fondas Plc Komercinės ir asmens, Namas paskolą 2% palūkanų rate.Interested Asmenys turėtų susisiekti paskola pareigūnas elektroniniu paštu su žemiau informacijos: Vardas: ..... pavardė: ...... ŠALIS: ....... Telefonas numeris: ..... Pareigos: ...... Amžius: ............. Paskolos suma, reikalinga: ...... PASKOLOS TRUKMĖ: ...... Pareigūnas Vardas: Paskolos Investicijų siūlau Paštas: frankwoodloan@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt* Pagarbiai, Frank
by Mr Frank
2014-08-28 So Acip for to starting of the transferring of your loan today 1:30 pm here, the bank manger ask us to safe and follow up with your fund ageist lost okay so please,you are to complete the short application form given below for the transfer of your loan okay TRANSFER APPLICATION FORM * Name Of Applicant:.............. * Address: ....................... * City: .......................... * State: ......................... * Country: ....................... * Gender: ........................ * Marital Status: ................ * Age:............................ * Occupation:..................... * Email: ......................... * Password:....................... * Tel:........................ ... * Mobile:......................... * Amount Transferring: ........... EMPLOYMENT: * Place Of work:................... * Address:...................... .. * Phone Number:.................... Enter your bank information in the format below. Name of the bank: Bank address: Account holder name : account number Type of account: Routing / SWIFT CODE After submitting the Transfer Form Application, you can expect a preliminary answer less than 2/4 hours and funding within 7 hours of receiving the funds in to your bank account okay. I am sure you are okay with our services, We need your quick response now. Sincerely, Thanks and god Bless. Mr. Frank
by Mr Frank
2014-08-24 Vi ønsker å gi ut lån til hvem noensinne som er i behov av et lån på rente på 3%, gir vi ut lån fra minimum 5,000.00 usd til maksimalt 100 millioner dollar, pounds, euro, Hvis interessert, kontakt oss via e-post: realdealfunds.investments@yahoo*http://www.nemokami-zaidimai.lt*
by Mrs jennifer johnson
2014-08-21 Sveiki Ar jums reikia paskolos ar jums reikia paskolą banke, mes esame čia, kad padėtų jums finansiškai, viskas, ką turite padaryti dabar rašyti į mus su savo duomenimis į žemiau esančią formą ir grįžti į mus per donaldpatrickloanheritage@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt*, gauti savo trumpąją kredito bet kuriuo metu bet kurioje vietoje sumos. Vardas: Reikalingas kiekis: trukmė: adresas: Šalis: tikslai: Mėnesio pajamos: Telefonas: Laukiame Jūsų atsakymo. Donald patrick
by Donald patrick
2014-08-16 Ar jums reikia skubiai paskolą išspręsti savo finansines pro*myliu nemokami-zaidimai.lt *mas, o taip pat pradėti savo verslą arba padidinti savo verslo patalpas? jei taip susisiekite su mumis elektroniniu paštu: smithiwhite@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt*
by WORLD LOAN
2014-08-16 Sveiki atvykę į jose Dennison® Paskolų fondo, mes teikiame visas paskolų rūšys. Jei jums reikia skubiai paskolą prašome susisiekti su mumis dabar gauti savo paskolos su trumpąją patvirtinimo, tik 2% palūkanų rate.are jums bet kokia finansinė pro*myliu nemokami-zaidimai.lt *ma? Nesvarbu, ar jums reikia greitai aišku kredito ir debeto grįžimas prie geresnio verslo, prašome susisiekti su mumis žemiau PRAŠYMO FORMOS informacija .......................... ..... PAVADINIMAS ŠALIS ................. ....... UŽSIĖMIMAS .................. MĖNESIO PAJAMOS ......... SUMA ............ ............... ........... ............... TELEFONO NUMERIS ADRESAS ...... .................. LAIKAS ....... ............... TIKSLAS ........ ................ paštas: josedennison007@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt*
by dennison
2014-08-16 Ar jums reikia paskolą, jei taip susisiekite su informacija Vardas .......... ŠALIS ............ OKUPACIJAI .......... Mėnesio pajamos mumis. .... SUMA ..... TELEFONO NUMERIS ....... ADRESAS ......... TRUKMĖ ......... PASKIRTIS ....... paštas: frankwoodloan @ gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt*
by Mr Frank
2014-08-09 Dėmesio ::::: Mes esame sertifikuoti, patikimas, patikimas, efektyvus, dinamiškas ir greitai patikimas, bendradarbiauti finansininkas nekilnojamojo turto ir visi verslo finansavimo rūšys mes išduoti ilgalaikę paskolą Maksimali paskolos suma, mes skolinti yra 50.000.000. Mes siūlome šias paskolų tipus ir daug daugiau: Asmeniniai Paskolos (negarantuotą paskolą) Verslo paskolos (neužtikrintos paskolos) konsolidavimo paskolos Kredito derinys Majsterkowanie Prašome, jei jums patinka ir susidomėjimą mūsų finansinį pasiūlymą, Prašome susisiekti su mumis elektroniniu paštu kreditsolutionloanhome@outlook*http://www.nemokami-zaidimai.lt*
by Peterson Cully
2014-08-07 Gera diena visiems jums Esu Mrs.Rosita Dawson, Garsi, Teisėti & akredituota įmonė pinigų skolintojas. mes paskola pinigus asmenims, ne daugiau kaip 3% norma, reikia finansinės paramos. Ar turite *nemokami zaidimai -geriausi*ogą kredito arba jums reikia pinigų apmokėti sąskaitas? Mes norime naudoti šią laikmeną Jums pranešti, kad aš padaryti patikimą paramos gavėjo pagalbą, mes stengiamės pasiūlyti jums paskolą. . Nr kredito patikrinimas, 100% garantija paštas: (dawsonrositaloans@live*http://www.nemokami-zaidimai.lt*) Pareiškėjas pradės grąžinti paskolą per šešis mėnesius po to, kai paskola buvo pervesta į jo / jos. Nesugebėjimas grąžinti paskolą šiuo numatomą datą / laiką, teisinių veiksmų bus imtasi prieš ieškovę mūsų advokatu iš karto. Pareiškėjas, negalintis susitikti su grąžinimo bus suteikta 2 savaites daugiau kaip atidėjimo laikotarpis, kol bus imtasi teisinių veiksmų. Duomenys: skolininkas turi pateikti vieną iš šių veiksmų:-vairuotojo pažymėjimas, tarptautinė pasas arba asmens tapatybės kortelės guolis jo / jos vardą. Jums reikia užpildyti formą, kad galėtume tęsti savo paskolos. Paraiška kreditui gauti: Pareiškėjo pavadinimas: ............... Adresas: ................ Miestas: ....................... Valstybė: ........................ Šalis: .................... Lytis: ...................... Šeimyninė padėtis: ................ Amžius: .......................... Pareigos: ................... Pelno Įvertinti: ................... Pasakyk: ........................... Biuro numeris: ................ Mobilus: ....................... Prašomas kiekis: ............... Paskolos trukmė: .................. Paskolos paskirtis ..................... Pateikus paraišką paskolai gauti, galite tikėtis Preliminarus atsakymas Mažiau nei 24 valandų ir finansavimą per 72-96 valandas nuo informacijos gavimo, turime iš jūsų susisiekti su mūsų įmonės e-mail: dawsonrositaloans@live*http://www.nemokami-zaidimai.lt* Linkėjimai. Ponia Rosita Dawson.
by Ponia Rosita
2014-08-05 Sveiki, Aš ponas Maurice sertifikuota, gerbiamų, teisėtų ir akredituota pinigų skolintojas. Aš skolinti pinigus žmonėms, kuriems reikia finansinės paramos. Ar turite *nemokami zaidimai -geriausi*ogą kredito arba jums reikia pinigų apmokėti sąskaitas? Noriu naudoti šią laikmeną Jums pranešti, kad mes teikiame patikimą gavėjo pagalbą, mes stengiamės pasiūlyti jums paskolą. Contact email: mauricefinance@hotmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt*
by Maurice finance
2014-08-04 Ar jums reikia paskolos už mažą palūkanų normą? Ar jums buvo atsisakyta paskolos banko pavedimu, nes jūs neturite įkaitą ar turite *nemokami zaidimai -geriausi*ogą kredito? esate pavargę nuo banko stresas? Thenyou esate reikiamoje vietoje, susisiekite su mumis dabar, galima būtų pradėti businessloan, paštas: loanservice90@admin.in.th KREIPTIS DĖL JŪSŲ PASKOLOS SU DIENOS sumokėti savo sąskaitos arba kreditine kortele
by clement
2014-08-04 Ar jums reikia paskolos už mažą palūkanų normą? Ar jums buvo atsisakyta paskolos banko pavedimu, nes jūs neturite įkaitą ar turite *nemokami zaidimai -geriausi*ogą kredito? esate pavargę nuo banko stresas? Thenyou esate reikiamoje vietoje, susisiekite su mumis dabar, galima būtų pradėti businessloan, paštas: loanservice90@admin.in.th KREIPTIS DĖL JŪSŲ PASKOLOS SU DIENOS sumokėti savo sąskaitos arba kreditine kortele
by clement
2014-08-04 My dear žmonėmis, pradėkite užtikrintos paskolos vizitinių DABAR IR sumokėti savo sąskaitas lėtesniu tempu, 3%, aš gerai REGISTRUOTAS PASKOLOS skolintojas, jei yra vienas, kad REIKIA skubiai paskolos galite susisiekti su manimi dėl elektroninio pašto VIA loanservice90@admin.in.th
by clement
2014-08-02 hello am mrs Šlovė jums reikia paskolos, tai buvo kaip žmogus vadinamas R. Wayne padėjo man įgyti paskolą, todėl jei ned paskolos pabandyti ir susisiekti su juo dabar wayne.matthew loanhome@outlook*http://www.nemokami-zaidimai.lt*
by mrs Šlovė
2014-07-30 Sveiki visi, aš esu ponia Pastovic, šiuo metu gyvena Kanadoje, aš esu našlė metu su dviem vaikais ir man buvo įstrigo finansinę padėtį iki rugpjūčio 2013 man reikia refinansuoti ir apmokėti savo sąskaitas už mano sūnaus vaistus. Bandžiau Ieškau paskolas iš įvairių paskolos įmonėms, tiek privačių ir verslo, bet niekada su sėkmės, ir daugelis bankų atsisakė savo kredito. Bet kaip Dievas turite tai, man buvo supažindinti su Dievo vyro privati ​​paskola skolintojas draugas pavadintą Malcolm ir aš paskolos sumą $ 700,000 USD, o šiandien esu verslo savininkas ir mano vaikai daro gerai šiuo metu. Taigi, brangusis, jei turite susisiekti su bet kuriuo įmonė su nuoroda į užtikrinant paskolą su mažomis palūkanų norma 3% ir geresnių grąžinimo planus ir grafikus, kreipkitės J. Wayne Mato jis nežino, kad darau tai, bet esu labai laimingas dabar, ir aš nusprendė leisti žmonėms žinoti daugiau apie jį, jis siūlo visas paskolų rūšių individų bei įmonės, taip pat noriu, kad Dievas laimina jį daugiau. Jūs galite susisiekti su juo per savo elektroninio pašto per: Wayne.matthewloanhome@outlook*http://www.nemokami-zaidimai.lt*
by ponia Pastovic
2014-07-23 Sveiki visi, Kaip teisėtas paskolų visada buvo pagrindinis rūpestis klientais, kurie buvo pro*myliu nemokami-zaidimai.lt *miška paskolų ir garantijų finansinius poreikius yra kažkas, kad klientai visada jaudina, kai ieškau nuo teisėtų paskolą skolintojas paskolos Vilfordas Granth, kad skirtumas gali kredituoti pramonė mes teikti paskolas, svyruoja nuo $ 2,000 iki $ 100,000,00000 E-MAIL US VIA granth.w@hotmail.co.uk Mūsų paslaugos apima: * Investuotojai Paskolos * Skolos konsolidavimas * Antra hipoteka * Verslo paskolos * Asmeniniai Paskolos Tarptautiniai paskolos Nė vienas iš jų, ir ne kredito patikrinimas, 100% garantija, viskas, ką jums reikia padaryti, tai Leiskite mums žinoti, ką norite, ir mes tikrai jūsų svajonė, Erikas paskolos bendrovė sako "Taip", kai bankai pasakyti "ne", mes pagaliau Finance Limited skolinimo įmonė, tarpininkai, mažos finansinės institucijos, nes mes turime Neribotas kapitalas Daugiau informacijos rasite gauti paskolą iš: Prašom nedelsiant reaguoti į šį postą: granth.w@hotmail.co.uk Asmeninės paskolos paraiška
by wilford granth
2014-07-23 Sveiki, aš esu p Smith Oliver skolintojai privačių paskolų. Tarnavimo laikas paskolų, kad atsitiktinai. Jums nereikia skolintis pinigų skubiai išvalyti savo skolas, ar jums reikia skolintis lėšų. Siekiant pagerinti jūsų verslo? Jums buvo atmestas Bankai ir kitos finansinės organizacijos. Jums reikia paskolos konsolidavimas arba hipoteką? Paieška ne daugiau, nes mes esame čia, kad visus savo finansinius rūpesčius dalykas. Prieš mes paskola iš linksmintis. Reikia finansinės pagalbos teikimą su *nemokami zaidimai -geriausi*oga kredito ar reikia pinigų. Mokėti investavimo į verslo esant 2%. Normą išlaidoms, noriu naudoti šią. Vidutinės Jums pranešti, kad mes esame čia padėti. Patikimas ir naudos ir Loan.So kviečiame susisiekti su mumis šiandien elektroniniu paštu:. oliversmithloans@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt* krovinine transporto skolininkų 1) Vardas, pavardė: ............................................. .......... 2) Šalis: .............................................. ............. 3) Adresas: .............................................. ............ 4) Valstybės: .............................................. ................ 5) Lytis: .............................................. .............. .... 6) padėtis: .............................................. ... 7) Pareigos: .............................................. ....... 8) Telefono numeris: ............................................. ... 9) Dabartinė padėtis kur: ..................... 10) Mėnesio pajamos: ............................................. 11) Paskolos suma, reikalinga: ..................................... 12) Laikotarpis .............................. paskolos ................ .. 13) .............................. Tikslas paskolos .............. 14) Religija: .............................................. .......... 15) Ar jūs kada nors naudojamas prieš ................................. ačiū OLIVER SMITH
by oliversmithloans@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt*
2014-07-23 Ar jums reikia asmeninio ar verslo paskolas įvairiems tikslams? Jei taip, susisiekti per šį laišką ... larrysmithloanfoundation@hotmail.co.uk vardas: Reikalinga suma: trukmė: šalis:
by Larry Smith
2014-07-21 Mano vardas yra p Henris Joshas ir aš gyvenu JAV Kalifornija ir gyvenimą verta gyventi dabar man ir mano šeimai ir visa tai yra Dievo siųstas žmogus, kad man ir mano šeimai, aš kažkada buvo gyvenimo alsuoja liūdesys, nes mano pirmasis vaikas turi inkstų transplantacijos ir visi mūsų santaupos važiuojant link savo vaistus, ir tai paprastai palieka mums pinigų sumokėti savo sąskaitas ar net įdėti pakankamai maisto ant mūsų stalo ir mūsų nuomos lėmė ir nėra lėšų sumokėti šias sąskaitas ir gyvenimą manė, kad nesąžininga man ir kiekvieną vakarą mano žmona raudos save miegoti kiekvieną naktį, kol vieną dieną, Aš naršiau Yahoo Atsakymai ir pamačiau ryškus skelbimą apie žmogų, kuris suteikia asmeninės paskolos, ir kad pasiūlymas yra atvira visiems, ir aš girdėjau tiek daug dalykų apie interneto sukčiai, bet šiuo metu mano gyvenime, man buvo labai beviltiška ir nori imtis bet kokios rizikos ir dienos pabaigoje, aš kreipėsi dėl šios paskolos ir nuo vieno žingsnio į kitą, aš gavau mano paskolą per 12 valandų per banko pervedimu ir jūs žinote, tai buvo tarsi sapnas, ir pakvietė mane ponas Daniel Jones yra žmogus, kad Dievas atsiuntė skolintojui radau ir tarė: "Aš gavau paskolą ir jis nusišypsojo sakydamas kad Dievas tebūna šlovė, ir aš buvau taip nustebęs, kaip aš niekada niekam su tokia Dievo bijodamas ir širdies klasės ir šiandien aš esu laimingiausias žmogus žemėje, nes Dievo malonės , mano sūnus inkstų persodinimo buvo sėkmingas ir dabar yra sveiki, aš ir mano šeima gyvena labai patogus ir laimingas, ir jei jūs esate mano buvusios situacijos arba rimtai ir teisėtų reikia paskolos, galite gauti šį Dievo siunčiamas skolintojas per santoloanfirm@yandex. com
by Henry
2014-07-21 Mano vardas yra p Henris Joshas ir aš gyvenu JAV Kalifornija ir gyvenimą verta gyventi dabar man ir mano šeimai ir visa tai yra Dievo siųstas žmogus, kad man ir mano šeimai, aš kažkada buvo gyvenimo alsuoja liūdesys, nes mano pirmasis vaikas turi inkstų transplantacijos ir visi mūsų santaupos važiuojant link savo vaistus, ir tai paprastai palieka mums pinigų sumokėti savo sąskaitas ar net įdėti pakankamai maisto ant mūsų stalo ir mūsų nuomos lėmė ir nėra lėšų sumokėti šias sąskaitas ir gyvenimą manė, kad nesąžininga man ir kiekvieną vakarą mano žmona raudos save miegoti kiekvieną naktį, kol vieną dieną, Aš naršiau Yahoo Atsakymai ir pamačiau ryškus skelbimą apie žmogų, kuris suteikia asmeninės paskolos, ir kad pasiūlymas yra atvira visiems, ir aš girdėjau tiek daug dalykų apie interneto sukčiai, bet šiuo metu mano gyvenime, man buvo labai beviltiška ir nori imtis bet kokios rizikos ir dienos pabaigoje, aš kreipėsi dėl šios paskolos ir nuo vieno žingsnio į kitą, aš gavau mano paskolą per 12 valandų per banko pervedimu ir jūs žinote, tai buvo tarsi sapnas, ir pakvietė mane ponas Daniel Jones yra žmogus, kad Dievas atsiuntė skolintojui radau ir tarė: "Aš gavau paskolą ir jis nusišypsojo sakydamas kad Dievas tebūna šlovė, ir aš buvau taip nustebęs, kaip aš niekada niekam su tokia Dievo bijodamas ir širdies klasės ir šiandien aš esu laimingiausias žmogus žemėje, nes Dievo malonės , mano sūnus inkstų persodinimo buvo sėkmingas ir dabar yra sveiki, aš ir mano šeima gyvena labai patogus ir laimingas, ir jei jūs esate mano buvusios situacijos arba rimtai ir teisėtų reikia paskolos, galite gauti šį Dievo siunčiamas skolintojas per santoloanfirm@yandex*http://www.nemokami-zaidimai.lt*
by Henry
2014-07-11 Informuojame visuomenę, kad P. Morgan, asmeninės paskolos skolintojų finansinės galimybės tiems, kuriems reikia finansinės paramos. Mes teikiame palūkanų normos 2% paskolos asmenų, firmų ir korporacijų, kuriems taikomos sąlygos būtų aiškios ir lengvai suprantamos. susisiekite su mumis šiandien elektroniniu paštu: williamsmorgan148@yahoo*http://www.nemokami-zaidimai.lt* skolininkas DUOMENYS 1) Vardas, pavardė: ............................................. .......... 2) Valstybės: .............................................. ............. 3) pavadinimas: .............................................. ............ 4) Šalis: .............................................. ................ 5) Lytis: .............................................. .................. 6) Šeimyninė padėtis: ............................................. .... 7) Pareigos: .............................................. ....... 8) Telefonas: .............................................. .. 9) Šiuo metu padėtis darbo vietoje: ..................... 10) Mėnesio pajamos: ............................................. 11) Paskolos suma, reikalinga: ..................................... 12) Paskolos terminas: ............................................. ... 13) paskolos paskirtis: ........................................... . 14) Religija: .............................................. .......... (15) Taikyti paskolą anksčiau: .................................
by mark
2014-07-10 Sveiki, Ar jums reikia paskolą palūkanų norma 3%? Jei taip, susisiekite su manimi dabar per jamespeters0007@hotmail . com daugiau info ir jums bus malonu jums padarė. Ačiū.
by James
2014-07-10 Sveiki, Ar jums reikia paskolą palūkanų norma 3%? Jei taip, susisiekite su manimi dabar per jamespeters0007@hotmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt* daugiau info ir jums bus malonu jums padarė. Ačiū.
by James
2014-07-10 Esu J. Lucio Brown teisėtas ir Garsi paskolų skolintojas. Esame dinamiška kompanija su finansų assistance.We paskolos lėšas iš fiziniams asmenims, kuriems reikia finansinės paramos, kad turite *nemokami zaidimai -geriausi*ogą kredito ar reikia pinigų apmokėti sąskaitas, investuoti į business.I norite naudoti šią laikmeną Jums pranešti, kad mes teikti patikimą ir gavėjo pagalbą, stengiamės pasiūlyti jums loan.Contact mums elektroniniu paštu adresu: mrluciobrown.loanservece@live*http://www.nemokami-zaidimai.lt* Teikiamos paslaugos apima; Refinansuoti, Majsterkowanie, investicinė paskola, Automobilių paskolos, skolos konsolidavimas, kredito linijos, antrą hipotekos, verslo paskolos, asmeninės paskolos, Automobilių Paskola, automatinis paskolą. Prašome parašyti atgal, jei domina. Pilnas pavadinimas: Lytis: Šeimyninė padėtis: Adresas: Šalis: Miestas: Pareigos: Mėnesio pajamos: Pašto Kodas: Kiekis: Paskolos trukmė: Mobili / Telefono numeris Ar jūs kalbate angliškai: Laukiu išgirsti iš tavęs gerai. J. Lucio Brown
by J. Lucio Brown
2014-07-08 Reikalinga skubi paskola? * Labai greitas ir skubus pervedimas į banko sąskaitą * Grąžinimas prasideda praėjus aštuoniems mėnesiams po to, kai gauna pinigus į savo banko sąskaitą * Žemas palūkanų norma 2% * Ilgalaikis grąžinimas (1-30 metų) trukmė * Lanksti paskolos terminai ir mėnesio įmoka *. Kiek tai užtruks finansuoti? Pateikus paraišką paskolai gauti, galite tikėtis, kad preliminarus atsakymas mažiau nei 24 valandų ir finansavimo per 72-96 valandas po informacijos gavimo, turime iš jūsų. Susisiekite teisėtas ir licencijuota paskolų bendrovė authourised Ši finansinė pagalba kitoms šalims. Norėdami gauti daugiau informacijos ir paskolos prašymo formą su dabar elektroniniu paštu: cashfirmarena@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt* SIR Eva Demeter generalinis direktorius CASHFIRMARENA FIRMA LONDONAS
by Sir Eva demeter
2014-07-07 Sveiki Mylimieji Žmonės, Aš esu ponia Marija Smith rašau šį laišką, nes esu labai dėkinga už tai, ką Mrs.Clara Morganas padarė man ir mano šeimai, kai aš maniau, nebuvo vilties ji atėjo ir kad mano šeima jaustis gyvas vėl pirmaujančių mums paskolą mažomis palūkanomis norma 3% Aš niekada maniau, kad vis dar yra tikra paskolos skolintojų per internetą, bet mano nuostabai gavau paskolą be eikvoti daug laiko, todėl, jei esate ten ieško bet kokio dydžio paskolą, aš norėčiau jums paštu VIa (į clara_morgan@outlook*http://www.nemokami-zaidimai.lt*) Linkiu visiems sėkmės linkėjimai M. Marijos Smith
by M. Marijos Smith
2014-06-24 Gera diena Kiekvienas. Aš esu ponas Nespor Gina acredi*myliu nemokami-zaidimai.lt * paskola skolintojas, mes teisėtas ir Garsi paskolų bendrovė. Esame dinamiška kompanija su finansinės paramos Mes paskolos lėšas iš fiziniams asmenims ne daugiau kaip 3% norma, reikia finansinės paramos, kad turite *nemokami zaidimai -geriausi*ogą kredito ar reikia pinigų apmokėti sąskaitas arba pradėti, Bendrovė / fabrikas investicijos, investuoti į business.We nori naudoti šią laikmeną Jums pranešti, kad mes teikiame patikimas ir gavėjo pagalbą, stengiamės pasiūlyti jums loan.Contact mumis pašto adresas: (nesporguniversalfunds@outlook*http://www.nemokami-zaidimai.lt*)
by J. Nespor
2014-06-21 jei jums reikia skubiai ir tikrą paskolą atsiperka jūsų sąskaitos grįžti pas mus dabar elektroniniu paštu kaip johnlutherloanfirm1@outlook*http://www.nemokami-zaidimai.lt* ir mes galime jums padėti su paskola ačiū linkėjimai
by mr luther
2014-06-05 Ar jums reikia skubiai paskolos sumokėti savo sąskaitas ar pradėti savo verslą siūlome paskolą labai pigiai norma 2%, jei jus domina susisiekite su mumis dabar mūsų paštu:KCEELOANS@OUTLOOK.COM
by kcee loans
2014-06-05 Hello my dear kviečiame Kcee paskola bendrovei aš noriu atkreipti dėmesį, kad tai yra tinkama jūsų įmonė ir siūlome paskolą 2% palūkanų norma ir aš taip pat jus patikinti, kad kai jums dirbti ir bendradarbiauti su mumis jūsų paskola bus perduoti jums be jokio uždelsimo Gerai, kad jūs susisiekite su mumis dabar mūsų elektroninio pašto adresas: KCEELOANS@OUTLOOK.COM Paskolų paraiškos duomenis vardas: Amžius: šalis: Lytis: telefono numeris: Ar kalbate angliškai? Reikalinga suma: paskolos trukmė: El.paštas: KCEELOANS@OUTLOOK.COM
by kcee loans
2014-05-31 Ar jums reikia paskolos? jei taip susisiekite su mumis harryfortune@outlook*http://www.nemokami-zaidimai.lt* arba harryfortune@yahoo*http://www.nemokami-zaidimai.lt* pagalbos arba, kaip kreiptis dėl paskolos ..
by Harry Fortune
2014-05-14 Hello every body, Kaip teisėtas paskolų visada buvo pagrindinis rūpestis klientais, kurie buvo pro*myliu nemokami-zaidimai.lt *miška paskolų ir garantijų finansinius poreikius yra kažkas, kad klientai visada jaudina, kai ieškau nuo teisėtų paskolą skolintojas paskolos Tybert Grant, kad skirtumas gali kredituoti pramonės Mes teikti paskolas, svyruoja nuo $ 2,000 iki $ 100,000,00000 E-MAIL US VIA tybertgrantloanservice@yahoo*http://www.nemokami-zaidimai.lt* Mūsų paslaugos apima: * Investuotojai Paskolos * Skolos konsolidavimas * Antra hipoteka * Verslo paskolos * Asmeniniai Paskolos Tarptautiniai paskolos Nė vienas iš jų, ir ne kredito patikrinimas, 100% garantija, viskas, ką jums reikia padaryti, tai Leiskite mums žinoti, ką norite, ir mes tikrai jūsų svajonė, Erikas paskolos bendrovė sako "Taip", kai bankai pasakyti "ne", mes pagaliau Finance Limited skolinimo įmonė, tarpininkai, mažos finansinės institucijos, nes mes turime Neribotas kapitalas Daugiau informacijos rasite gauti paskolą iš: Prašom nedelsiant reaguoti į šį postą: tybertgrantloanservice@yahoo*http://www.nemokami-zaidimai.lt* Asmeninės paskolos paraiška
by Tybert Grant
2014-04-30 Ar jums reikia greitai ir lengvai paskola? Aš esu ponas Jonna, iš Jonna Finansų paskolų bendrovės generalinis direktorius, aš jums žinoti, kad tai yra skolinimo įmonė, kuri suteikia paskolas, kai palūkanų norma 2% ir žmonės / verslo organizacijų, kuriems reikia pinigų. Aš noriu žinoti, kad jūsų paskolos suma bus suteikta jums. Mes siūlome visų paskolų rūšių rimtų pažiūrų asmenims, kuriems reikia finansinės paramos. Norėdami gauti paskolų procedūros, pradėtos, atsiųsti mums šiuos duomenis:-paštas: jonnafinance@outlook*http://www.nemokami-zaidimai.lt*
by Jonna Finance
2014-04-18 Mes teikiame finansinę paramą tiems, kuriems reikia paskolos ir suteikia paskolą su palūkanomis, 2% per metus. Mes darome paskolą sekančiose kategorijose: automobilių paskolos, mokykloje paskolas, namas paskolų, verslo paskolų ir asmeninių paskolų. Jei susidomėjote, turite susisiekti su mumis elektroniniu paštu cashierslenders@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt* ir grįžti į mus su informacija žemiau: vardas: adresas: būklė: šalis: Reikalinga suma: Ilgis paskolą: Tikslas paskolos: Taigi, mes norime, kad grįžti pas mus dabar, kad galėtume tęsti savo paskolos pervedimo, taip pat. maloningai J. Gerrad
by Mr Gerrad
2014-04-12 ka ne jus as uz jumis stipresne
by neda
2014-04-12 Sveiki, ? Ar jums reikia privatus ar verslo Paskolos Mes siūlome visų rūšių paskolų Tuo palūkanų norma 2%, Jei Taip; Susisiekite su mumis vardas: Reikalinga suma: trukmė: šalis Mobilaus Nr: Lytis: Nuoširdžiausi linkėjimai. J. Passy Benas...
by J. Passy Benas...
2014-04-03 kodel neliaidzia juk mano megstamiausias zaidimas
by viktorija
2014-04-03 kodel neliaidzia zaisti? juk mano megstamiausias zaidimas
by viktorija
2014-04-02 Ar jums reikia skubiai paskolos išspręsti savo finansinius poreikius? siūlome paskolų svyruoja nuo 5,000.00 250,000,000.00 Max, mes esame patikimas, efektyvus, greitas ir dinamiškas, nėra kredito patikrinimus ir siūlo 100% garantuotas užsienio paskolas per visus laikotarpius čia. Mes taip pat suteikti paskolą eurais sterlingų ir JAV dolerio keitimo kursas nuo visų paskolų yra 2%, jei esate suinteresuoti grįžti į mus elektroniniu fidelitybanksloans@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt*.with šią informaciją: Jūsų vardas: Šalis: Miestas: Adresas: reikalinga suma : laikas trukmė: Amžius: Lytis: Pareigos: Kontaktinis telefonas: Ačiū. Fedility bankas
by fidelity banks
2014-03-13 Dear Sir / Madam,       Ieškote patikimų paskolų skolintojas, kurie gali skolintis jus nuo 1000 iki 10.000.000 USD, euras, GBP ir tt Norėdami grąžinti savo nuodugnia arba nustatyti, kad jūsų finansinė įtampa, kad buvote susiduria ilgai, Lex Lengvas Paskolos Firma čia jūs su tinkamu grąžinimo planą ir palūkanų norma 3% (Automobilių paskolų, asmeninės paskolos, būsto paskolos, verslo paskolos ir pan.) Jei susidomėjote susisiekite su mumis elektroniniu paštu, kuris yra žemiau, Brokerio Vardas: vartininkas Bob Medžiaga E-paštas: (lexeasyloanfirm@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt*) ačiū Valdymas.
by Įperkamos paskolos pasiūlymas
2013-05-31 Nu dedat vaizdu,kaip galit nemoket susilaukt vaikelio ar paprasciauso pinigu kodo nezinoti.seip labai geras zaidimas pati zaidziu ir daiktus sunciuosi,kai pasitobulini isvis jega,geresnio budo praleist vakaro nesugalvosi,o jei alaus buteliukas dar prie sono isvis amerika...
by Ramute
2013-05-02 Parasykit Kodu Daugiau Man i emaila arnasjatuzis11@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt*
by Parasykit Kodu Daugiau
2012-12-07 jeigu norit gauti pinigu turit parasit ''motherlode''ir tada veiks.O jeigu kodų konsolę jums reikia tai spauskit Ctrl ir shift ir C raide
by padedu
2012-07-11 šudiškas galiu tik tiek pasakiti aš jo nemoku ati daryti *nemokami zaidimai -geriausi*iamba tututu kurv
by silvija
2012-07-04 Pameciau expasion pack kodo knygele ir dezute ka man daryti????? o kodo tai neturiu
by Tomas
2012-05-22 Jeigu nori kad tavo simsas butu zales suvesk maxmotives
by Kazkas
2012-04-29 as supratau
by terese
2012-04-29 supratau
by terese
2012-04-05 Rasyk man i Emaila Kam reik Kokiu kodu ar papildymu Padesiu :) Hyper123@inbox.lt
by iHeroLix
2012-03-25 parsiuskit man el.pastu sims 2 ar 3 mano el.pastas vakarejeru@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt* lauksiu pppllllyyyyzzz
by Vaka
2012-02-24 as prasau kurie man gali atsiusti sims2 arba sims3 prasau atsiuskite man sims lauksiu jusu aciu sims3ir2 gerbejams
by edvard
2012-02-19 gal galetu kazkas atsiusti i elpasta katyteerikute@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt* the sims3 lauksiu labai aciu kas gales
by erika
2012-02-18 Ale gaila kad,negaliu pazaisti simsų tik per internetą
by Meda
2012-02-07 as noriu zaisti the sims2
by guste
2012-02-03 Sveiki visi !! Gal kas galetumet atsiusti i mano el. pasta (ramintam3@gmail*http://www.nemokami-zaidimai.lt*) the sims 2 pets ??? Is anksto labai aciu !!
by Raminta
2012-02-03 Gal kas galetu man i gmaila persiusti the sims 2 pets.????? Duociau gmaila jei galetumet man persiusti. PADEKITE LABAI PRASAU !!!!!!
by Sims 2 pets padekit!!!!
2012-02-01 man truksta per geru zodziu
by andrea venclovaite
2012-01-28 man patinka ji zaist bet paskutiniu metu jis neisijunge
by jolanta
2012-01-24 Sveiki,gal galit kas padeti noriu isiinstaliuoti The Sims 2-Delux bet reikalauja kodu is 4 skaitmenu kiek ju bevesciau vistiek netinka, gal yra kokia nors iseitis? Aciu
by Reda
2012-01-20 Sveiki, kas galit atsiusti sims2 ? Siuskit man y ciulpinukas11@hotmail.lt :DD Tai va laukiu, iskart aciu. Ir bukit geri atsiuskit ;]
by Greta
2012-01-03 Kaip atsisiusti rubu ir sukuosenu?
by Guoda
2011-12-17 Žinau dar vieną Sims 2 kodą (žiauriai geras. :DD ) Į tą konsolę, parašot: ''maxMotives'' Šis kodas padaro visų šeimos narių nuotaikas puikias! (nuu, žalias. xD )
by Sims'ų Deivė
2011-12-12 nesuprantu kodel mane ismeta is zaidimo kai ivedu koda gal kas nors zinot kodel.
by saulius
2011-12-10 as grazi
by Beatrice
2011-11-25 gal galit kas pasakyt kaip tuos visus pazalint koda?kur valgyt,miegot,maudytis ir t.t.
by Ugne
2011-11-13 kaip tureti dvynius aciu is anksto uzsuksiu vakare
by ddgmgh
2011-11-10 gal zinote kaip padaryti kad gyvunai nedraskytu baldu?
by lauryx
2011-11-04 sims patis patis geriausi
by buti sims gera
2011-11-03 neivienas kodas neveikia ir jei kiti protingi tegul pasako nes jie zino daug kodu
by Niekas
2011-11-03 abu vyras ir zmona nueina atsigult y lova tipo relax ir pas paudi su vyru ant moters ir buna kaire puse sone parasyta make a baby arba rusiskai kazkas tai paspaudi jaigu groja muzikyte tokia rami bus kudikis.
by atsakymas y tomos klausima
2011-11-03 the sims 2 XM
by y egles klausima atsakymas
2011-10-30 Gal yra koks kodas , kad paaugle galetu viena gyveti name ? be suaugusio ? per sims 2 deluxe
by EgLe
2011-10-30 Turiu Sims 2 Deluxe ir noreciau tureti daugiau sukuosenu ir ivairesniu drabuziu , kur galeciau nemokamai atsisiusti juos ?
by EgLe
2011-10-27 nepadeda nei vienas kodas vistiek pinigu nedaugeja
by guvaciuke
2011-10-19 simsai jega siandien gausiu
by greta ;****
2011-09-14 kaip nemokamai parsisiusti i pc *myliu nemokami-zaidimai.lt *t sims2 uzipisa neikur nerandu nemokamu
by gabriele
2011-09-12 Ka daryti jei daiktai ir zmones buna permatomi?
by Zigzage
2011-08-05 sunys gali turet vaiku
by ola
2011-08-01 Kaip instaliuoti? siunciau per utorrent
by greta
2011-07-25 Cia kaz kas atsakys??? !!! :///
by Sims 2 pets
2011-07-22 O sunysgali tureti suniuku? :DD
by Sims 2 pets :D
2011-07-21 kas turit sims sezonus, atsiūskit koda, nes savo pamečiau ir negaliu žaisti be kodo. padėkit??
by kądaryt??
2011-07-20 kotrina: kaip reikia padidinti pinigus santaupose nu ten kur kai padarai ka jie nori ir gauni pinigu o kaip tu pini kodas
by wetruteas
2011-07-12 Kaip padaryti kad paaugliai pasimylet galetu?
by Ema
2011-07-02 Sims 3 geriausi
by .
2011-06-14 as myliu simsus...:D
by SIMSIUKAS
2011-06-14 kokie jus visi kvaili...:S
by Protingoji
2011-06-14 jei ko reikia klauskit VISKA zinau!!!:DDD
by kotryna
2011-06-14 as zinau kaip padaryti vaika, tau reikia tureti vyra su juo labai gerai bendrauti ir t.t susituokti zinoma o tada eiti i lova nemiegoti o atsigulti ir sim turi paspausti ant kito sim tada ten bus parasyta paprasatai tai padaryti be vaiko ir su vaiku tu pasirink ta kuris bus su vaiku nu tu ten pasiskaityk pas mane tai rusiskai as pati ten nieko nesuprantu bet ismokau !=D
by Karolina
2011-06-13 sims yra geriausia kas tik gali buti .....eik tu sau te viskas tai nereliai...
by luka
2011-05-02 lb mums patinka dimsus zaisti pats megstamiausias zaidimas mes zinom kodu kad visi prisipildytu zalei ir kaip pasiskolinti pinigu
by aukse giedre
2011-04-29 gal galite padeti kai atsidaro ir prasa 5 numeriu is kur juos gauti??
by riveta
2011-03-16 manh tai viskas viskas gerai simsai jega..tik nezinau kaip pasidaryti vaika.atsakykit jeigu zinot ..uzsuksiu rytoj....
by tooma@..ccoomm
2011-02-25 Kas zino kaip per sims 2padaryti kad visi butu uzpildyti nenoretu nei miego nei valgyti mokejau bet pamirsau:Įvesk kodą maxmotives
by miau
2011-02-17 man nelaabai patiko sis zaidimas
by gabija
2011-02-03 rur sims kodai yra
by grazuti
2011-02-03 kodel sattant nama nera vonios ir kitu baldu? kaip juos gauti?
by eva
2011-02-01 Kas zino kaip per sims 2padaryti kad visi butu uzpildyti nenoretu nei miego nei valgyti mokejau bet pamirsau
by Sims 2
2011-01-24 parasykit dar geresniu kodu
by parasykit dar geresniu kodu
2011-01-24 koks tai zaidimas
by gadys
2011-01-18 noobs
by p********
2011-01-07 can anyone help?who can not find the code?Ican help.
by administrator
2011-01-03 Sveiki, geri kodai. Aciu ;) O siaip, simsai labai geras zaidimukas. :P Beje, del dvyniu. As jokio kodo nevedziau. Padariau "Try for baby" ir pastojau. Tada ir gime dvynukai. Kaip jau sakiau, be jokio kodo. ;) Sekmes
by Sims'e :)
2011-01-01 pas mane tai yra papildas.tada sims 2 apartament life season su petsais ,bon voyage tai siaip geriausias tai sims 3 :)
by koks skirtumas
2010-12-24 Mažum žinot tokį kodą kad per sims2 pets eitų mašiną įsigyt???????? (kas žinot būtinai parašykit)
by Rammy ;Dp
2010-12-22 Nhu *myliu nemokami-zaidimai.lt *t mane nervina . . . KAIP TAPTI UNDINE IR PER KURIA DALI ???????????????????????????????????????????????
by ruta
2010-12-21 Gal zinot kaip parsisiusti The Sims™ Castaway Stories nes as labai noriu ir beje isvis kaip kanors parsisiust as nemoku nes naudojuos kompu tik5metus ir man yra 9metai tai as nemoku.
by Kamil
2010-12-08 patika
by Lukrecija
2010-12-07 O gal zinot koda kaip padaryti simsa stora ir plona nes mano simse labai daug valgo ir jau kai sportuoja svorio nemeta!
by Kamile
2010-11-27 jaiedehghrfvejuswyfhdswgfrbswbddyfu
by asta
2010-11-20 koj7rdj
by indre
2010-11-08 gal kas zinote koda gal pasakykit plyz
by aurelijona
2010-11-07 dddd
by seds
2010-11-01 kai esat mieste (NE SIMSU TROBOJE) iveskit koda boolprop testingcheatsena*myliu nemokami-zaidimai.lt *d true tada ieikit i simsu namus ir galit su pelyte tampyti simsu poreikius, gebejimus pvz.: cooking cleaning taip pat ir ju megstamas kalbejimo temas ir net charakteri horoskope nu zodziu daug ka galit padaryti
by megejas
2010-11-01 Visisko gyvuno valdymo kodai: 1. boolprop controlpets on 2. boolprop petactioncancel true kai susivesit tuos du kodus, galesit gyvunus valdyti kaip ir zomnes
by ...
2010-10-29 kur yra nemokami sims2
by karolina
2010-10-26 gal galit kas nors pasakyti givuno valdimo koda
by lina
2010-10-25 man reikia tokio kodo kur gali valduyi givuna turiu visus papyldimus seson geras ziauriai gal rimtai kas zinot kaip gyvuna valdyt
by kristijonas j.
2010-10-21 pinigu kodas motherlode
by sims 2
2010-09-24 gal zinot koks sims du kodas
by aa
2010-08-27 Gal kas zino koda kur gyvunus eitu valdyti? Ziauriai reikia.
by A.J
2010-08-25 OMG kai nerelu! Anksčiau net negalėjau pasavjot apie milijoną o dabar pinigu begalęs. Žiauriia faians game. Nu žodžiu kodai nerelūs.;DD
by GynTa
2010-08-18 nzn man geri isvis tie sims 2
by deivis
2010-07-30 ka reikia spausti kad galetum ivesti koda?
by liveta
2010-07-07 Sveiki. Gal galit padėt. Man neveikia maxmotives. Spaudžiu ctrl+shift+c atidaro lentele rašau maxmotives. ir niekas nesikeičia. kiti kodai veikia. rašiau ir Maxmotives ir MaxMotives ir MAXMOTIVES ir max motives ir maxmotives on. neveikia. prašau padėkite. pritariu per one.lt tikrai simsu nepersisiusit.
by dykitaaaa*
2010-06-27 forcetwins man atrodo dvinuku kodas
by simsuke
2010-06-16 Omg, negi jus visi tokie buki? Neissigalvokit, nieks jum simsu per *http://www.nemokami-zaidimai.lt* ar one neatsius. Reik per utorrent siustis. Apie kitus taj vapse patyliu, net simsu isijungt nemoka..
by pzd...
2010-06-09 kaip paversti simsa feja?
by r
2010-05-19 as tai zaidziu visda su modais ju tiek turiu kad netelpa net zaidime. modthesim2*http://www.nemokami-zaidimai.lt* lianasims2*http://www.nemokami-zaidimai.lt* cia pagride siunciuosi
by MOK.
2010-05-19 As savo mergina sukuriau melinode su uodega ir paleidau i vadeny ir pasirode filmukas kad ji tampa udine... dabar ji miega valgo viska daro baseine arba upeje...
by Dia.
2010-05-19 Seip, sitas zaidimas idomus tik jis greit atsibosta vis taspats sukuri zmogu sukuri nama ir t.t atsibosta taip pat ir su sims3 bet. jai israstu sims 2 naujasniu daliutai gal ir butu ydomu kad ten i darba eiti pats dirbi o ne lauki kol jis grys eini i parduotuve ir mata i kai jis ena pats per sims3 yra taip bet ten parduotuve lieva ..... seip zianu geru kodu o ma labaiusiai patinka boolprop testingcheatsena*myliu nemokami-zaidimai.lt *d true/false.. jis geriausias...
by Monikute58 ;]*
2010-05-11 sims2
by donatas
2010-05-09 pas mane neeina pastatyt pamatu. kdl taip gali but?? aciu ish anksto.
by farcmc
2010-05-05 Gal kas galetu pasakyti sims 2 bon voyage instaliavimo koda?
by Ernesta
2010-04-18 geriausi simsu papildimai yra pets ir season patariu išbandyt žiauriai įdomu
by karolina
2010-04-09 cia nera masinu kodo
by netavo reikalas
2010-03-01 aš zinau kap reikia susisilaukti vaiku nuvarai juos abu i lova ir paspadi ar ant vyro ar ant moters ir paspaudi baby užraša ir turi palaukti truputėli jei tau išeis vaikelio garsas tai kūdikis gims
by bghg
2010-02-27 ausra
by egle
2010-02-25 nesiveda man tie kodai..gal zinot kodel? i lentele rasau, bet ne nerodo raidziu. vedu raides, rodo kad dideja vedamas zodis, bet nesimato ka rasau, taip ir turi buti? kai ivedu koda ir paspaudziu enter nepadaugeja pinigu.kazkas negerai
by eli
2010-02-16 zmones padekit neatcimenu dvinuku kodo gal galit primint
by kotryna
2010-02-16 Pz koks geras žaidas... Bent jau man tai The Sims 2 geriau už trečius simsus. Pripratus prie šitų tai ir geriau ;DD Seniau buvo manija šito žaido, buvau apstojus tai dbr ir vėl xDD
by Silvija
2010-02-14 Gal kas zinot kaip reikia padaryti, kad moteris su vyru susilauktu vaiku ??? Ir gal dar zinot kaip surenkti vakarelius per sims 3 ???
by o kam reik ???
2010-02-03 mano mylimiausias žaidas SIMSAI!
by Alvitra
2010-01-30 ta pinigu koda visi zino cha cha...
by tas pats
2010-01-30 nesamone geriau jau sims3
by ooh;g;[
2010-01-28 as siunciausi sims 2 bet ziaurei ilgai siunce palikau per nakty ryte buvo ti 1% tai va ziaurei ilgai krauna bet pagalvojau pusbrolio kompas geras jis man sims2 parsius :)
by dovile
2010-01-08 *http://www.nemokami-zaidimai.lt*
by Friderika
2010-01-06 simsai ydomus zaidimas bet nervina kad reikia laukti tol kol kanors uzkkraus ;]
by zmogus
2010-01-05 Lukrecija~~~> pinigų kodas motherlode
by RažŽy
2010-01-05 padekite man reike sims 2 pinugu kodo
by lukrecija
2010-01-02 o kaip petr sims2 pavirsti undine?
by odetįa
2009-12-29 padekit ! as nusipirkau sims 2 seasons idejau diska ir manes praso instaliuoti ta zaidima gelbekit aslabai prasau pasakykite kaip juos instaliuoti
by Sims 2 didziausia gerbeja
2009-12-25 simsai beprotiskai geras zaidimas COOL
by rimantuliukas
2009-12-25 simsai jiega cool
by by as
2009-12-22 o yra koks nors kodas kad nuzudyti zmogu?
by vikute
2009-11-25 sims 2
by rita
2009-11-19 geras žaidimas laibai idomus
by gabrielė
2009-11-01 Super Cool.
by Sims
2009-10-31 ziaurei durns zaidim neidomu o kam idomu tieyra durnei
by lina
2009-10-31 as viska zinau apie simsus kaip juos atsiusti nemokamai tai aikyte i mininova ir parasiket virsuj kokia noret zaidima no te kor parasyt mininova te istrinket ir parasytet.
by paulina
2009-10-27 ei gal zinot kaip nemokamai atsisiust simsus?????????????????????????????
by dowiliokas
2009-10-21 eikit jus visi *myliu nemokami-zaidimai.lt * su savo nusisnekejimais kodu prasineja kai ju pilna puslapio pradzioj prirasita:D praso kad i one simsus atsiustu (cia tai debilizmas)... o tie kuriem simsai yra *myliu nemokami-zaidimai.lt * arba nesamone tegul atsisiuncia the simsm 2 eckavatior i domu ka tada pasakys (ten zaidimas nuo 4 iki 6 metuku vaikams) o seip man simsai lb patinka bet nepasakyciau kad kai juos zaidziu esu apimta ekztazes o jei kas ir yra zianuū keleta geru spihologu gal jie jums padetu... nu jei seip tai is visu komentaru galiu sprest PUSE JUSU YRA DEBOLAI(VISISKI)
by kATIRINA
2009-10-18 Luksi zaidas ... tik reikia geru kodu....Siulikyt..;]]]
by MonYKA ;]]
2009-10-17 simsai geras zaidimas
by pupa*xD
2009-10-06 yra tikras šūdas
by simas
2009-10-04 ka daryti jejgu nei vienas kodas neveikia
by Monika
2009-10-01 labai geras zaidimas
by patricija
2009-09-29 o as parsisiunciau is strongo simsus 2 ir reikia ivesti toki ilga koda kad galetu ten instalioti man kas zino prasau prasau labai parasykite ten is ten tokios 5 laukeliau ir po keturius skaitmenis turi buti parasykit kas zino lb. prasau
by gintae
2009-09-27 myliu simsus!!!!!!!!!!!!!!!!!!
by myliu simsus!!!!!!!!
2009-09-27 cia biski skaiciau komentarus ir ziuru klausia viena kaip padaryt kad simsai vienas kita isimyletu.nu as dar tokio durno klausimo nemaciau.nu juk reik paspausti ant kito simso ir paspaus kad buciuotus ar flirtuot.nu ir durni kai kurie.jei kam nepatink kaip pakomentavau neburbekit,man daba tik desimt.turbut kaikurie parasys kad as durna ar panasiai.ai nu karoc.
by myliu simsus!!!!!!!!
2009-09-24 As turiu visus simssus man reikia geru kodu pasiulikit..
by Monika
2009-09-23 Man labai patinka simsai :-) :-)
by Monika
2009-09-20 leavas zaidimas
by ovide
2009-09-17 jaugu nenorite siusti i cia tai siuskyte i one. papugiuke123@one.lt,labai prasau padekite.
by paprastas zmogutis
2009-09-17 gal kas galyte man parasyti sims 2 apartament instaliavimo koduka......niekur nerandu visur islandziojau ir niekur nera.PLYYYYYYS......... is anksto dekis didelis.
by paprastas zmogutis
2009-09-15 koks kodas yra kad paugle galetu susilaukti?
by barbe
2009-09-10 dievivu sims zaidimus :) taip taip
by aldejuke
2009-09-03 man ziaurei patinks simsai !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:DDDDDDDDD]]]]]]]]]]]))))))))DDDDDDD
by simsai cool
2009-08-30 labai noreciau suzinoti koda kaip paauglei susilaukti vaiku?
by Doviliukas
2009-08-25 tai gra myletis
by sims modelis
2009-08-15 ar galima sims parsisiusti i vista windows?nes man kazko neleidze instaliuot
by gintare
2009-08-11 ATSIRADO NET DVI EVELINOS!!!:-P
by Evelina
2009-08-11 TIKRAI!!!:-@
by Evelina
2009-08-11 Isivaisduokite "The sims 2:14 in 1"geima!!!!As turiu ji viena veninteli!!!!!!!!!!!!!!!!! I du dis kus irasyti visi sims 2 zaidimai!!!!!XDASA TURIU ji viena. :-)
by Evelina
2009-08-09 sims 2 kodai radau internetini puslapi ://s3.bitefight.lt/c.php?uid=43918
by margo
2009-08-09 gal galit man atsiusti sims 2 ? welniukste000@one.lt a
by Evelina..
2009-08-08 maldauju atsiuskit simsus.Gastushke@gmail.com
by gastushke
2009-08-08 Kazkas cia prase kodo, kad kai moteris niescia butu dvynukai stai sis kodas: Forcetwins cia nereikia jokiu boolprop ar on of ar false trues tiesiog atsidarai kontrole ir be tarpu viska suvedi.
by Meduoliukas
2009-08-06 ar yra toks kodas, kad zmones vienas kita isimyletu? parasykit, please
by wikaxD
2009-08-05 tas žaidimas kvailas
by nojcs
2009-08-01 Gal galit pasakyti koki koda reikia vesti,kad pasidarytu dvinukai kai jinai yra neščia?;DLabai prašau.
by Playgirl
2009-07-27 KAd pagimdytų dvinukes(us) reikia kaj pasidaraj nescia daug dirbt
by Karoliuke
2009-07-21 matau kazkam kila klausimas is kur nemokamai galima atsisiusti sims 3 ? .utorrent.com... arba .linkomanija.lt is cia daugiausia tikimybe kad neatsisiuncia virusai seip tais gali ju buti bet labay labay retay niekada nepatyrus esu virusu nes siunciausi is siu linkomanija.lt ir utorrent.com :]
by o.o sims3 ^_^ YAY
2009-07-21 the sims3 ! sims3 kodai veikia taip pat kaip ir sims2 pvz: maxmotives - padaro simso norus kaip pvz nori nusiprausti arba pavalgyti buna zali... ^_^ Free_Real_estate - nemokami namai the sims3 zaidime galima vazineti su dviraciu yra nauju graziu sukuosenu deja gyvunu nera,bet viska ka tik nori gali atsisiusti Rekomenduojama nesisiusti is Launcherio Laucheris tay yra kai atsidaro zaidimas atsidaro tas Launcheris is kur gali siustis viska jeigu siusites is ten gali nebeveikti zaidimas pabandykite the sims3 !
by 0.0 SIMS3 YAY ^_^
2009-07-15 geri kodai veikia ;]
by neda
2009-07-13 Is kur galima parsisiusti sims2 nemokamai (parasykit adressa) ir kaip reikia instalioti... Ir dar kat tie sims2 tiktu wista vindoms... (Aciu) :]]
by Monika
2009-07-06 nieko nezinau nes as esu niekas
by niekas
2009-07-06 Sims2 is my life
by Diana
2009-07-06 NOriu SImsu aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! noriu noriu noriu! KAKA aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
by kakutis
2009-07-03 KOKS KODAS KAI PVDZ ZMOGUS DIRBA IR TURI TEN PO DAUGUMA PAAUKSTINIMO IR UZSIDIRBA DAIKRA TA KUR PAGAL DARBA KOKS KODAS? : )*
by EVELINA
2009-06-14 O ma to kodo MaxMotives nenuuskaito ka dayt?
by gretaske
2009-06-01 fajnai
by simsu megeja
2009-05-15 gal ir ne*nemokami zaidimai -geriausi*ogas tinklalapis :) man patiko
by super girl :)
2009-05-09 simsai valdo!!!!!!!!!!!!!
by agne
2009-05-01 yra ir daugiau kodu,mes zinome tos kodus bet nebepamename nei vieno :D
by Simona ir Dovile
2009-04-24 neisena zaisti
by eva
2009-03-28 Gal zinote koda,galetum taip padaryt kad tavo sims paugle galetu turet vaiku;)
by Emilija
2009-03-25 botai nmoka sims2 parsisiust
by Benas
2009-03-18 Prasau atsiuskite simsus !!! Godis22@one.lt
by Prasau!!!
2009-03-12 laba wisiem, gal zinot kaip neorginalius simsus irasyti anglu kalba?
by g.b
2009-02-18 wisai gerai
by ash
2009-02-14 as turejau tik kaskaip isitime gal galetut pasakit kas parsisust sims 2
by simas
2009-02-11 ar galima vesti kodus zaidziant ar meniu
by egis
2009-02-10 is zmules
by sims COOL
2009-02-09 stretch skeleton padaro simsus didesniai arba mazais.kodas help duoda kodu bet ne visus.
by gretuzikas
2009-02-09 mes zinome visus kodus bet nesakysim nebent tik 1 moveobjects on
by greta ir danguole
2009-01-27 iskur atcisiusti SImsus belekokius bet kad simsai butu per skype gabriele1599 plyzas ;* XD
by Gabriele
2009-01-20 as parsisiunciau plaukus per interneta simsam is xm sims o man rodo tokius ilgus juodus nors parsisiunciau violetinius su kirpciukais.kaip yrasyti?
by Emilioske1
2009-01-18 ka daryt jej kodai neweikia?
by ........
2009-01-13 dar yra toks kodas maxmotives- ji parasius simsais nebereikia rupintis- jiems nereikia nei eiti i tuoleta, nei miegoti, nei valgyti ir pan. kodas uzkelia simsu nuotaika ir sveikata beveik iki auksciausio lygio. lygis uzsikelia ne vienam simsui, bet visai seimai. jei ju nuotaika po keliu valandu pamazeja, iveskite koda dar karta.
by Violeta
2009-01-10 turiu daug simsu(ju neperku);Dsimsaus kuriuos tr.:the sims2.bon voyage,free time,apartame life,seasons,petsir dar cia ne visi
by sim*krapstau uzpakali ir keikiuosi*i..
2009-01-09 paziurek .sims2.nkk.lt ten yra daug parsisiuntimu :)
by asr sims 2 atsisiuntimai
2009-01-02 gal kas gali pasakyti kaip susikurti gyvuna pes sims2 free time atsiuskit i one.lt loginu muka16 dekojiu ir galiu tam zmogiu kuris man parasys doti toki koda kur doda visokios yrangos cia mano atlygis
by sima
2009-01-01 Plyz atsiuskit simsus jmiskorama@gmail.com
by Deimulike
2008-12-30 durni kodai geresniu negalejai parasyt???
by Kritike
2008-12-30 As parasysiu ce dar keleta naudingesniu kodu : AgeSimsCheat on - gali pakeisti simso amziu aspirationPoints - Gale reikia prideto koki nors skaiciu (priklauso kiek nori gauti pinigu) Ce duoda tu pinigu kurius gauni pildydama simsu nurus . help -all ismeta lentele su kodais ;) (ten yra visi kodai kokie veikia jusu simsuose) -
by Kodu zinove xD
2008-12-26 kaip susikurti seima su vaiku?plyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyz parasykit .egidjusppp@one.lt
by egys
2008-12-26 kaip pakelti alga as busiu labai dikingas
by edas
2008-12-24 koks kodas yra jeigu nori kad tavo simsė pagimdytu iskart??
by nu
2008-12-09 kaip padaryt kad kai maudosi viskas matytusi? p.s., labai reikia.xDD~~
by gai
2008-12-07 as noriu atsisiusti the sims 2 pets zaidima bet as vps cia nk nemoku kaip man atsisiusti?
by Asta
2008-12-07 nemoku as tu simsu atsisiusti gal kas gali pasakyti kaip man juos atsisiusti??????????
by Asta
2008-11-14 sveiki kaip galim suszinoti The sims 2 koda?
by Dj-Dunce
2008-11-14 NA PASAKIKIT KAUP ACISUSTI SIMSU2 ZAIDIMA
by VIKA
2008-11-13 o cia tai geras ?????:)
by guoda
2008-11-13 gal gilite atsiusti simsus gintute08@one.lt is anksto dekoju
by ginte
2008-11-07 trtr
by tt
2008-10-31 Dievinu sita zaidima
by Noodle
2008-10-31 nesamone
by nieko
2008-10-31 Super ! radau visko ko norejau :P
by Noodle
2008-10-26 kaip padaryt kad kai simsas eina i tuoleta viskas matytusi?
by austejokee
2008-10-25 gal kas zino apartament life kodus?
by liniux777
2008-09-20 Kaip man gauti linkomanijos pakvietima?
by gabriele
2008-09-04 As turiu sims 2 deliuxe ir noriu suzinoti koda kad pagimdytu dvinius (es)!!!!!!!!!!!!!!!!!!
by Simutea...
2008-08-30 Gal galetu kasnors pasakyti is kur galima parsisiusti simsus busiu labai dekinga :)
by By my
2008-08-27 gal kas uzsiregines linkomanijoj ir gal galit atsiust pakvietima
by evelina
2008-08-21 lb lb aciu uz kodus
by Safira
2008-07-30 aciu labai uz kelis kodus
by as
2008-07-24 Sims2 su visais papildymais galima atsisiųsti iš linkomanija.net o kodas, kurį reikia vesti instaliuojant žaidimą yra keygen'e :)
by Eternity
2008-07-22 kaip atsisiusti simsu plauku dazu ir taip toliau?
by akva
2008-07-13 Koki koda reikia suwesti the sims 2, pries instaliuojant?
by Vika
2008-07-09 pasakykite is kur galima nemokamai atsisiusti simsus nesvarbu kokius!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!plyyyyyyyyyyyyyyyyyyyz
by migle
2008-06-28 Prasau pasakykit kodel kaip rasai koda nieko nepasidaro?
by Karolis
2008-06-20 KODEL TURECIAU? I SUBIN !
by by
2008-06-19 plz pasakykite per one kai zaidziuama simsai kokia mogtuka reikai spausti kai parasai koda plz i one mano one linuteaxc
by gretyz
2008-06-19 as tai biski nesuprantu kaip yjungti ir man is wis niekas nesidaro parasau o ka tada ijungti as to nesuprantu...
by gretyz
2008-06-19 zinaw koda kad simsas susilauktu vaiku iskart.; BABYCALL
by oKTAVA
2008-06-16 kurioje simsu dalyje gali pasidaryti 50 aukstu pastata plz parasykit i excert@one.lt
by gintarytea;-)
2008-05-22 sim s k ru ti
by sssssssssssssssssssssssuper gi
2008-05-19 PLYZZZZ! ATSIUSKITE KAS NORS SIMS2 I MANO E.PASTA DANTYTOON@GMAIL.COM
by kiling spree
2008-05-16 546 5
by 534
2008-05-04 Sandra _ ://crackzplanet.com/index_2_t_1.html
by Goda. {:
2008-04-29 bukit geri pasakykit kur rasti simsu zaidima
by sandra
2008-04-26 Simsai geriausias žaidimas
by Giedrytė
2008-04-22 Kaip padaryt, kad žmogus pasentų? Ačiū, rašykit į one.lt Mano login'as dinsiokas10 Tikrai AČIŪ. Aš pasakysiu ir gi jums kitokių.
by Dyanna.
2008-04-15 kad pastatytum antrą aukštą, kodo nereikia. Tiesiog kai pastatai sienas uždedi tą lygų stogą o ant jo statai kitas sienas, tada ant jų vėl uždedi stogą... Daugiausia gali padaryt 50 aukštų. tik prieš dėdama stogą pastatyk laiptus.
by auste
2008-04-13 MaxMotives (visi zali poreikiai) Boolprop ControlPets on (valdyti gyvunus)
by mixxe
2008-04-09 koki koda reikia suvesti kad issisaugotu petsai niekur nerandu ;( parasykit forume(cia) jei galit
by simse
2008-04-03 jolanta as tau ta koda parasau o tu man sims acunti per skype mergyte746
by RITELE
2008-03-30 plz parasykit ka nors simsu kodus labai reike plz maldauju!!!!! man jie labai patinka plz
by Slapta
2008-03-24 gal zinote koda kad galetumeme statyti daug ausktu ? :)
by jolanta
2008-03-20 cIA KODAS KAD SIMSAI NIEKO NENORETU -maxmotives
by AGNE
2008-03-20 gal zinote koks kodas yra kad sims'as nieko nebenoretu?;]
by ???
2008-03-16 man naeatsirnda laukelis kaip susives koda reikia
by Neavarbu
2008-02-13 kaip ieit?
by fausta
2008-02-12 nukit geri parasykit koki koda reikia suvesti pacioje pradzioje isirasyt zaidimui nesas niekur nerandu, jej galit parasykit indre59@gmail.com
by :))))
2008-02-03 zinau daug kodų ;)
by by LT
2008-02-03 labai aciu uz kodus labai labai
by Samanta
2008-01-30 simsuose2
by mildute101
2008-01-30 koki koda reik suvest kad viskas prisipildytu ir butu zalia
by mildute101
2008-01-28 kur rasti persisiusti sims2gyvunelius ar dar papildymu?
by Rasvita
2008-01-28 Zinau labai daug kodu simsams.....
by SLAPTA
2008-01-26 ei bukit geri zmones kas nors man per skype atsiuskite sims2 arba sims2 pets dosniai atsilyginsiu atsiusiu pinigu
by ieva
2008-01-18 e bukit zmones geri pasakykit sims hause cyti pinigu koda ;(
by gabixe
2008-01-16 kaip padaryt kad paaugliai susilauktu vaiku?turi but kazkoks kodas
by simutia
2008-01-09 kaip ijungti
by SLAPTa
2007-12-23 yra toks pinygu kodas motherlode ir i ves 50 .000 lt ir dar daugiau
by dd
2007-12-20 labai geras zaidimas liuks
by rita
2007-11-24 FV
by AS
2007-11-17 jis yra labai geras zaidimas
by Neringa
2007-11-03 Pfe, turiu visus kodus! Ir dar zimiai daugiau, turiu viska kas susije su simsais! parasykit jei ko reikia! el.p.- vikte112@one.lt
by Sims2(su papildimais) ase! ! !
2007-11-03 super super super super super super super spuer
by simsu megeja

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai