Pradžia » » Šaudyklės žaidimai - Counter Force

Šaudyklės žaidimai - Counter Force 

Šaudyklės žaidimai - Counter Force (liet. Puolamoji jėga)

 

Šaudyklės žaidimai - Counter Force aprašymas:

Šaudyklės žaidimai šį kartą pasipyldė 100% šio žanro žaidimu. Pagrindinis šio flash žaidimo tikslas- šaudyti ir dar kartą šaudyti. Aišku, labai svarbu tai daryti kuo taikliau, nes už jūsų, mieli žaidėjai, taiklumą yra skiriami taškai. Kuo taiklesnis šūvis- tuo daugiau taškų. Tai tikrai ne naujiena kategorijos šaudyklės žaidimai lankytojams.
Kaip jau buvo minėta trumpajame žaidimo aprašyme, šis šaudyklės žaidimas labai primena, visų mėgstama, Counter- strike. Dauguma mapu (žemėlapių) sutampa, tačiau žaidime Counter Force, jums neteks lakstyti po mapą ar dėti bombų. Jums tereiks taikliai šaudyti į priešus.
Arti bėgančius teroristus galėsite pyškinti su paprastu pistoletu, o tolėliau esančius taikinius- su snaiperiu. Nenustebkite, bet su kiekvienu lygiu, žaisti bus vis sudėtingiau, nes reikės surinkti vis daugiau ir daugiau taškų.
Šiame šaudyklės žaidime rasite tokius žemėlapius kaip: dust2, assault, inferno ir t.t.

 

Šaudyklės žaidimai - Counter Force valdymas ir pagalba:

Counter Force valdymas yra paremtas pelės valdymu, kaip ir daugėlyje šaudyklės žaidimų. Valdydami pelę, ieškosite taikinio, o dešiniu pelės mygtuku šausite. Pasikeisti pistoletą į snaiperį galėsite paspaudę SPACE, o pakeisti apkabą- spustelkite R. Kaip matote Counter Force valdymas tikrai paparastas ir nevarginantis kategorijos Šaudyklės žaidimai lankytojų.

 

Jeigu, šaudydami priešus žaidime Counter Force, atradote kokių nors gudrybių ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Šaudyklės žaidimai lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Šaudyklės žaidimai, egzempliorių. Tad netingėkit ir rašykit!

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Šaudyklės žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje ŠAUDYKLĖS ŽAIDIMAI.

 

Visada Jūsų, kategorijos ŠAUDYKLĖS ŽAIDIMAI, administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 44351   |   Balsų: 63   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai