Pradžia » » Šaudyklės žaidimai - Clear Vision

Šaudyklės žaidimai - Clear Vision 

 

Šaudyklės žaidimai - Clear Vision

 

Šaudyklės žaidimai - Clear Vision aprašymas:

Vaiksytėje svajojote būti policininku? O gal snaiperiu? Banditu? Šaudyklės žaidimai dažniausiai sutiekia galimybę pabūti vienu iš šiu herojų, tačiau žaidimas
Clear Vision leis įisijausti į visus šiuos vaidmenis. Žaidime būsite gerą reputaciją turintis snaiperis, kuris gauna vis naujas užduotis pašalinti vieną ar kitą "taikinį". Namanykite, kad taip lengva pyškinti  į žmogeliukus su naiperiniu šautuvu. Vaizdas labai siauras, o tiakinyje matysite ne vieną ir ne du žmones, todėl teks labai atydžiai sekti instrukcijas ir "taikinio" aprašymą. Šis žaidimas galėtų būti priskirtas Stick Man serijai, nes visi veikėjai yra "linijiniai", o žaidime vyrauja juoda ir balta spalvos.
Įdomu tai,  kad žaidime ne vien pyškinsite iš šautuvo, bet lankysitės savo "ofise" ir rinksitės, kuri užduotis jums patinka, o kuri ne. Susilauksite ir konkurentų, kurie pagriebs jūsų užsakymus. Taigi žaidime teks dažnai rinktis strategavimo taktiką. Tikimės, kad maloniai praleisite laiką prie šio kategorijos Šaudyklės žaidimai flash 'iuko.
 

Šaudyklės žaidimai - Clear Vision valdymas ir pagalba:

Valdymas vyksta pele. SVARBU: norėdami gauti kitą misiją, spauskite "go home", pasirinksite "go to office" ir paspaudę ant kompiuterio, gausite naują užsakymą.

 

Jeigu, šaudydami priešus žaidime Clear Vision, atradote kokių nors gudrybių ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Šaudyklės žaidimai lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Šaudyklės žaidimai, egzempliorių.Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Šaudyklės zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Šaudyklės žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje ŠAUDYKLĖS ŽAIDIMAI.

 

TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Šaudyklės žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Šaudyklės žaidimai .
  

 

Visada Jūsų, kategorijos nemokami-zaidimai.lt , administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 12033   |   Balsų: 11   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai