Pradžia » » Parking žaidimai - Parking Perfection

Parking žaidimai - Parking Perfection 

 

Parking žaidimai -Parking Perfection

Parking žaidimai - Parking Perfection aprašymas:

Tai jau antrasis kategorijos Parking žaidimai atstovas. Šį kartą vairuosite lengvąjį automobilį, kurį reikės pastatyti į stovėjimo vietą, pagal pateiktus nurodymus ir ribotą laiką. Tie, kurie jau turi vairuotojo pažymėjimus, galės patreniruotį savo įgūdžius, o tie, kurie dar tik planuoją jį igyti, galės pasitreniruoti prieš praktikos egzaminą. Šis žaidimas populiarus visame pasaulyje, nes yra labai tikroviškas ir puikiai atkartoja realias vairavimo sąlygas. Šį puikų flash'iuką jums pristato kategoriją Parking žaidimai. Tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Parking žaidimai. 

 

Parking žaidimai - Parking Perfection ir pagalba: 

Valdymas vyksta rodyklių pagalba.

 

Jeigu, žaisdami serijos Parking žaidimai, žaidimą Parking Perfection, atradote kokių nors gudrybių, perėjote daug lygių ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais su kitais kategorijos Parking žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Parking žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Parking žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Parking žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje PARKING ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Parking žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Parking žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, kategorijos Parking žaidimai administracija

 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 36918   |   Balsų: 32   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai