Pradžia » » Nuotykių žaidimai - Savage Pursuit

Nuotykių žaidimai - Savage Pursuit 

Nuotykių žaidimai - Savage Pursuit

Nuotykių žaidimai - Savage Pursuit prašymas:

Nuotykių žaidimai pristato labai įdomų nuotykių žaidimą, kuriame tik nuo jūsų priklausys žemės likimas, nes ją užgrobė keistos pabaisos ir mutantai. Žaidime būsite mažas berniukas, turintis stebūklingų galių: galėsite pasiversti keturiomis būtyėmis. Būtybės bus atsparios įvairiems puolimams ir nuodams. Kiekviena būtybė turi tik jai būdingus ginklus, o taip pat gali išgelbėti jus iš įvairiu situacijų. Tokie žaidimai, kaip šis, labai įtraukia ir priverčia praleisti ne vieną valandą, kad pereiti jį visą. NEPAMIRŠKITE PASIGIRTI REZULTATAIS! Tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Nuotykių žaidimai.

 

Nuotykių žaidimai - Savage Pursuit ir pagalba: 

Žaidimas valdomas klavietūra: šokti rodyklė AUKŠTYN, tūpti- doyklė ŽEMYN, eiti i kairę- rodyklė į KAIRĘ, eiti į dešinę- rodyklė į DEŠINĘ. Klavišas Z iššauks transformacijos meniu.

 

Jeigu, žaisdami skilties Nuotykių žaidimai , žaidimą Savage Pursuit, atradote kokių nors gudrybių, suradote slaptų vietų ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Nuotykių žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Nuotykių žaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Nuotykių žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Nuotykių žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje NUOTYKIŲ ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Nuotykių žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Nuotykių žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, kategorijos Nuotykių žaidimai administracija

 


Balsavimas

Žiūrėta: 37289   |   Balsų: 53   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai