Pradžia » » Lietuviški žaidimai - Mėnulis

Lietuviški žaidimai - MėnulisLietuviški žaidimai - Mėnulis

 

Lietuviški žaidimai - Mėnulis aprašymas:

Tai jau antrasis tų pačių lietuvių kūrtas flash žaidimas- Mėnulis, kuris guli kategorijoje lietuviški žaidimai. Tikriausiai pirmasis žaidimas, Miestas, leido jums įsitikinti, kad mūsų tautiečiai irgi gali kurti flash žaidimus. Taigi, pavadinimas informuoja mus apie tai, kad storojo žmogeliuko kelionė tęsis nebe po miestą, o po mėnulį.
Šis žaidimas, kaip ir jo pirmtakas, visus sužavės jaukia aplinka ir nuostabiu muzikiniu fonu. Pieštinis pasaulis atrodo toks mielas ir artimas, o grojanti muzika primena 6-ąjį dešimtmetį ir įtraukia į veiksmą
Pereiti šį lietuvišką žaidimą, taip pat netruks ilgai- maximum 20min. Būkite tikri, nesigailėsite praleide savo laiką klaidžiodami po šį mėnulį. Čia kūrėjai taip pat pasirinko daug puikių meninių sprendimų. Žaidime Mėnulis jūs būsite tas pats pieštinis senis su dideliu pilvu, kuris keliaus per mėnulį, tačiau nebesutiks įvairių pabaisų. Šioje serijoje daugiau teks naudotis aplinka, įrankiais ir netgi ginklais.
Reikia pripažinti, kad šis žaidimas- kiek lengvesnis nei miestas, bet ir Mėnulis tikrai neleis nuobodžiauti flash žaidimų mėgėjams, o ypač kategorijos Lietuviški žaidimai lankytojams.

 

Lietuviški žaidimai - Mėnulis valdymas ir pagalba: 

Žaidimo Mėnulis kūrėjai pateikė ne tik linksmą siužetą, bet ir puikų, visiems suprantamą valdymą, kurį jau sutikote dalyje Miestas. Norėdami pereiti šį zaidimą, turėsite naudotis tik klavietūra- rodyklytėmis į dešinę ir kairę, kurios nurodys žmogeliuko kryptį ir klavišu SPACE, kuris atliks įvairius judesius (pvz: lips kopėčiom, paims obuolį ir t.t.). Taip apt atsirado naujas klavišas- X, kuris leis baigti darbą įvairiais įrankiais (pvz: keltuvu). Džiugu, kad lietuviski zaidimai nepasižymi sudėtingu valdymu, kuris apkrauna žaidėją ir neleidžia pasidžiaugti flash žaidimo teikiamais malonumais.

 

Jeigu, klaidžiodami žaidime Miestas, atradote kokių nors gudrybių, išsiaiškinote kaip įveikti kokią nors kliūtį ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Lietuviški žaidimai lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Lietuviški žaidimai, zaidima. Tad netingėkite ir rašykite!

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote flash žaidimą, kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Lietuviški žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LIETUVIŠKI ŽAIDIMAI. Taip pat priemame pasiūlymus dėl įvairių kitų flash zaidimų, kuriuos norėtumėte matyti www.nemokami-zaidimai.lt

 

Visada Jūsų, kategorijos LIETUVIŠKI ŽAIDIMAI, administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 30674   |   Balsų: 93   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai